Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Myslíte, že jste už viděli vše a nic vás nepřekvapí? Inductrix Switch Air je hybridní samokřídlo, které vzlétne svisle, zavisí a pak odlétne jako letadlo. Nezná minimální rychlost, couvá a otáčí se na místě. Vlastnosti VTOL a elektronika SAFE daly modelu do vínku neuvěřitelné schopnosti. Může létat i v malých prostorách.

 

Dá se pořídit za krásných 1999 kč zde.

Blade Inductrix Switch Air RTF BLH8300

 

Skvěle létající RC model vrtulníku Blade 70 S RTF navržen pro začátečníky. Model je díky technologii SAFE velmi snadno řiditelný, po puštění pák vysílače se model srovná do visení. Vše co potřebujete, je obsahem balení.

 

Odkaz ke zakoupení tohoto vrtulníčku

RC model auta Arrma Typhon 3S BLX 1:8 s náhonem 4WD, hliníkovým šasi a výkonným střídavým motorem hravě dosáhne rychlost až 80km/h. Model je osazen veškerou elektronikou. K uvedení do provozu potřebujete pohonný akumulátor a odpovídajícíí nabíječ. Černo-červené provedení karosérie.

 

Odkaz na ten to produkt je zde.

 

RC tank T-90 je vynikající replikou hlavního bojového tanku ruské armády. Je vybaven výkonnou baterií, kovovou převodovkou, výkonnými motory, zvukovým a kouřovým modulem.

 

 

Odkaz na základní verzi za 5106 kč

Odkaz na verzi profesionál za 7667 kč

Motorizovaný větroň Flyzone Eluna o rozpětí 1,5m ve verzi PNP je skladný, výkonný a univerzální model. Chcete létat pro zábavu a máte málo času? Eluna má nainstalovány všechny komponenty proto stačí doplnit pouze vaši RC soupravu a baterii. Létejte v termice nebo najděte zábavu v akrobacii.

 

 

Tu to sestavu seženete u nás za krásných 3929 kč.

Odkaz na váš první let je zde

RC model Magic Vee V5 je malá ale rychlá loď, která je připravena k okamžité zábavě. Stačí nabít baterii a můžete jít jezdit. Model pohání vodou chlazený motor řady 180 s regulátorem 5 A. Kompletně sestavena, řízena 2 kanálovou volantovou RC soupravou 2.4 GHz.

Dá se pořídit za krásných 1499 kč,

odkaz na ten to skvost je zde

Nové video na RC stíhačku Mig 15 je na světě. Podívejte se na něj zde:

Modej MiG 15 najdete zde.

Podívej se na nové video na hasičské auto ECX Axe. Pokud máš rád hasičskou tématiku, určitě tě tito RC hasiči nenechají chladným :-)

Hledáš levné autíčko pro děti, které vydrží jejich hrubé zacházení? Víš že děti všechno zničí a tak jim nechceš kupovat nic drahého? Crazy Crawler je právě ta správná volba.

Model Crazy Crawler je na svou velikost velice levné autíčko a přitom si s ním můžete užít spoustu zábavy. Zdolá náročný terén a je velice těžké ho zničit. I kdyby se dětem nakonec povedlo zničit i tenhle model, není to tak vysoká cena aby bylo třeba ronit slzy :-).

Terénní auto Crazy Crawler se prodává ve třech barevných kombinacích a najdeš jej zde https://www.mojerc.cz/search?keyword=crazy+crawler

Hodně zábavy přeje Libor z MojeRC ;-)

 

Třetí a zavěrečný díl tohoto video-seriálu jsme věnovali poškození baterie li-pol, její nesprávnému skladování a likvidaci baterie. Ve videu si baterii rozsekneme nožem a necháme ji vybuchnout.

Doplňuji také tabulku pro správné skladování baterie, na které je vidět jak snadno si ji můžete zničit.

Vliv uskladnění na životnost baterie
Nabití Teplota meziroční pokles kapacity
50% 0°C 2% -> ideální způsob uskladnění liPo baterie
50% 25°C 4% -> přijatelný způsob uskladnění
100% 0°C 6% -> stále solidní výsledky
100% 25°C 20% -> nesprávné skladování

 

V druhém díle zaměřeném na lithium polymerové baterie si uvedeme jak se baterie nabíjí a na co si při nabíjení dát pozor. Také si uvedeme co se stane s lipolku podbijete a nebo přebijete a jak si podbití či přebití pohlídat. K tomu slouží například tento lipo alarm a nebo tento jednoduchý měřák

Uvedeme si také důvody proč se lipol baterie může nafouknout a co dělat když se zahřívá. Zde jsou nabíjecí vaky uvedené ve videu.

Řekneme si také o výměně konektorů na Lipo baterie.

LiPol baterie na prodej najdeš zde. 

První díl videoseriálu o LiPol bateriích.

LiPol neboli Lithium polymerové baterie jsou jedny z nejpoužívanějších akumulátorů vůbec. Najdete je nejen ve většině RC modelů ale také například ve vašem mobilním telefonu.
V tomto videu si vysvětlíme jak se rozdělují. V dalších dílech se dozvíte jak je nabíjet a uděláme si i crashtest :-)
LiPol baterie na prodej najdete zde. 

Ve videu je zmínka také o konektorech a bužírkách. Konektory, bužírky a redukce najdete zde.

 

RC auta nejsou jen o rychlosti. Expediční modely jsou samostatnou skupinou RC aut do terénu. Jezdí se s nimi pomalu ale o to více takticky. Vezmi svoje RC auto místo pejska třeba při výstupu na Sněžku. Vyraz třeba i se svými kamarády a užij si skvělou zábavu s expedičním modelem Axial. Model Axial SCX10 najdeš zde. Nebo si vyber jiné terénní auto.

Hledáš nějaký model auta za slušnou cenu a se skvělým jízdním výkonem? Pak zkus toto rychlé auto na dálkové ovládání WLToys Across crawler. Jde o jeden z nejodolnějších modelů v našem sortimentu. Můžeš s ním jezdit v náročném terénu, ale ale dokáže jezdit i ve vysokých rychlostech až 50Km/h. Tady najdeš k modelu across crawler náhradní díly.

Tady ve videu se můžeš podívat na RC auto v blátě a v dalším terénu.

A na světě je nové video na další z ucelené série stavebních strojů od výrobce Huina.

Modely Huina jsou velice kvalitně provedené modely vybaveny kovovými díly. Konkrétně tento bagr má kovovou lžíci a kovovou kabinu.

Model pásového bagru s kovovou lžící najdeš zde, nebo si vyber z nabídky dalších stavebních strojů.

 

 Chceš si dopřát něco lepšího a klidně si za to připlatíš? V tomto videu ti představím model Traxxas E-Revo který dokáže jezdit 50-80Km/h a díky stabilizaci jízdy si jeho rychlost opravdu užiješ.

Zde najdeš střídavý model Traxxas E-Revo VXL a zde náhradní díly.

Zde stejnosměrnou verzi modelu Traxxas E-Revo a k němu náhradní díly.


 

Máme tu i něco pro ty, co se nechtějí nahánět s rychlým RC modelem. Pořiď si nakladač na dálkové ovládání Huina 1520. S ním si můžeš navozit písek na stavbu a ani při tom nezvednout zadek z houpacího křesla :-)


 

Servomotor

V kategorii servo jsme doplnili filtrování podle těchto parametrů:

Typ motoru serva: stejnosměrný, střídavý a střídavý senzorový motor.

Převody serva: plastové, kovové, titanové a karbonové.

Moment serva: je nosnost serva na páce o délce 1cm

 

Již dříve jsi mohl filtrovat také podle parametrů:

Typ serva: digitální a analogové.

Velikost serva: piko, nano, mikro, mini, standart, maxi.

Napětí serva: 3.7V-8.4V

Největší nabídka serv si žádá lepší filtrování. Věříme, že ti tímto filtrem dopomůžem k jednoduššímu výběru serva.

Další servo příslušenství jakou například krabičky serv, páky serv, náhradní převody k servům a další příslušenství k servům najdeš zde.

V případě požadavků nápadů na rozšíření filtrů nás neváhej kontaktovat. Potěší nás ale i pozitivní zpětná vazba, kvůli které to vlastně všechno děláme ;-)


 

Máš rád RC tanky a chcete si užít souboj ve dvou a více hráčích? Podívej se na naše nové video.

S těmito bojovými tanky si můžeš užít spoustu zábavy ve vašem obýváku.


 

Nechceš si kupovat hračku ale do drahých modelů se ti taky nechce? Vyber si model z řady Hmoto modelů měřítka 1:16.

Mají proporcionální ovládání. Dodávají se ve výkonu 25km/h nebo 50km/h. V případě potřeby na ně seženeš náhradní díly.

Tyto modely najdeš zde, nebo si vyber ze sortimentu více než 400 druhů RC aut zde.

Více podrobností o těchto modelech se dozvíš v našem videu.