Blade 70 S BNF Basic BLH4250 ( 73641 )

136778/38930

Informace o produktu:

Sleva: 11%-20%
Výrobce: Blade

Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.


Dostupnost zboží: nedostupné
Naposledy dostupné: 14.02.2020
Prodejní cena1199 Kč
Základní cena s DPH1451 Kč
Zboží je nyní vyprodané.
Zadejte e-mail a po naskladnění vás informujeme.
Náhradní vrtulník Blade 70 S BNF je určen pro majitele vysílače ze setu RTF! Model je díky technologii SAFE velmi snadno řiditelný, po puštění pák vysílače se model srovná do visení. Balení bez vysílače, akumulátoru a nabíječe!.

Charakteristika

Náhradní vrtulník Blade 70 S BNF je určen pro majitele vysílače ze setu RTF! Balení bez vysílače je určeno pro vlastníky Blade 70S jako rezervní model, nebo jako zdroj náhradních dílů.

Model Blade 70 S je kompatibilní pouze s originálním vysílačem ze setu Blade 70S RTF!

Upozornění: RC vrtulník Blade 70S nelze spárovat s vysílači Spektrum!

Už vás přestalo bavit létání s drony a chcete vyzkoušet zábavnější létání s vrtulníkem? Nebo zkrátka chcete vyzkoušet létání s vrtulníky? Velmi snadno ovladatelný RC model mikro vrtulníku Blade 70 S je speciálně navržen pro začátečníky. Model má integrovanou elektronickou stabilizaci SAFE, která pokud pokud pustíte páky vysílače do neutrálu model automaticky srovná do visení.

RC vrtulník Blade 70 S je napájen jedno-článkovým LiPo akumulátorem 3.7 V 150 mAh (objednací číslo BLH4210). Letový čas se pohybuje okolo 5 minut.

Elektronická stabilizace SAFE

Mikro RC vrtulník Blade 70 S je vybaven moderní technologií SAFE, což je elektronická stabilizace, která model za letu stabilizuje a pomáhá pilotovi v řízení. Během letu omezuje nebezpečný náklon a udržuje letovou polohu, takže stačí pustit páky ovladače do neutrálu a model se sám srovná do visení.

Blade 70 S - ideální pro létání doma nebo v hale

Malý model nelze díky malé hmotnosti provozovat venku ve větru, je však ideální pro létání v hale nebo v dostatečně velkém prostoru. Díky své malé hmotnosti neublíží, přesto je potřeba dbát základních pravidel bezpečnosti během provozu. Velku lze léta pouze za bezvětří.

Jednoduché použití bez řízení kolektivu

Cyklika modelu je řízena přesnými lineární servy. Pevné nastavení úhlu náběhu listů rotoru má více než dostatečný tah a výkon. Jednodušší konstrukce rotorové hlavy má menší počet dílů, což zjednodušuje údržbu a případné opravy vrtulníku po haváriích.

Pevná konstrukce kostry

Kostra je velmi lehká a tuhá, ukrývá součásti elektroniky a pohonu. Údržba je velmi jednoduchá a případné výměny dílů jsou snadné. Ocasní část je tvořena uhlíkovým nosníkem.

Živé barvy kapotáže

Žluté, vysoce kontrastní zbarvení kapotáže a ocasní plochy umožňuje snadné udržení vizuální orientace. Kontrolka LED svítí pod krytem, a signalizuje nízkou kapacitu baterie a další indikace.

Doporučujeme koupit

K uvedení do provozu je nutné spárování s originálním vysílačem ze setu Blade 70S, tato sada je určena jako druhý vrtulník pro majitele setu RTF! Doporučujeme koupit náhradní LiPo baterii (objednací číslo BLH4210).

Druh stavebnice  
Uspořádání rotorů  
Náročnost pilotáže  
Průměr rotoru  
Délka  
Výška  
Hmotnost  
Baterie  
Nabíječ  
Doba letu  

Obsah balení

Obsahem balení je kompletně sestavený RC model vrtulníku Blade 70 S, náhradní rotorové listy. Akumulátor, nabíječ a vysílač není obsahem balení.

Proč nakupovat u nás?

 • Testujeme pro Vás modely
 • Natáčíme YouTube video recenze
 • Přes 1 500 druhů RC modelů
 • 40 000 druhů zboží celkem
 • Kamenná prodejna v Brně
 • Přes 1000 výdejních míst ČR a SR
 • Doprava od 69Kč ČR a 3,3EUR SK
 • Filtrování zboží podle parametrů
 • Vašim nákupem podpoříte naše další úsilí.
  Děkujeme Vám.

  Ověřeno Zákazníky

  Sledujte nás