to nejlepší ze světa RC modelů
Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

Vytvořit účet

Pole označená hvězdičkou(*) jsou povinná.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověřit heslo *
Email *
Ověřit email *
84691/18505
84691/20181113_101214
84691/20181113_110127
84691/20181113_110137

RC auto 1:16 EXB-16 PRO Buggy - střídavý 18505 ( 21979 )

Velmi rychlý model buggy se střídavým motorem, pohonem všech kol a rychlostí 50km/h.
Vyrobce: Himoto
Sleva
1%-10%
Měřítko modelu
1:16
Pohon auta
elektro - střídavý
Dělíme na modely: elektro - hračka (neproporcionální - ovládání je pouze 0/1, není postupné). Stejnosměrné (většinou do 30km/h). Střídavé (vysoký výkon 70 i více km/h). Nitro (pohon na palivo nitro). Natural (sekačkové motory).
Podvozek auta
buggy
Frekvence ovládání
2.4GHz
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

Dostupnost zboží: Skladem Ihned k osobnímu odběru.
Cena s DPH: 4505 Kč
Základní cena s DPH: 4514 Kč
Sleva: -9 Kč

  Názor MojeRC:

  Hledáte plnohodnotný RC model a nechcete si kupovat veliký model 1:10ti? Tento model v měřítku 1:16ti je velikost akorát tak do batohu na snadné přenášení. Veškerým vybavením je však srovnatelný s velikými modely. Má kovové kardany, hydraulické tlumiče, vlhkuvzdornou úpravu elektroniky a mnoho dalších výhod.

  Kromě modelu EXB-16 je mnoho dalších stejně vybavených modelů 1:16 od značky HSP nebo HIMOTO. Všechny jsou osazeny totožnými díly, mají pouze jiný vzhled. Modely Himoto jsou oproti modelům HSP schopny omezit na vysílačce maximální rychlost modelu. To je užitečná funkce hlavně u rychlejších modelů se střídavým motorem.

  Libor MojeRC

   

  RC model EXB-16 PRO  Buggy:

  RC auto EXB-16 PRO Buggy je velmi rychlý model buggy, pocházející od známého výrobce RC modelů Himoto. Za velmi dostupnou cenu zde naleznete velmi silný střídavý motor, se kterým dosáhnete rychlosti až 45km/h, pohon všech kol, nastavitelné profi hliníkové olejové tlumiče, hliníkové věže tlumičů, kvalitní ESC a silné servo. Samozřejmostí je proporcionální ovládání.

  Výhodou verze PRO oproti běžné verzi je efektivní a výkonný střídavý motor, který je odolnější a nabízí více výkonu, lepší parametry a delší životnost než motor stejnosměrný. Mezi další výhodou patří chromované ráfky a střídavý regulátor.

  Konstrukce typu Buggy umožňuje díky pohonu 4x4 využít všech schopností modelu v terénu i na silnici. Nárazníky, vyrobené z pružného a odolného plastu, chrání auto před poškozením. Díky kvalitním gumovým pneumatikám má model skvělou přilnavost i při maximální rychlosti. S modelem si užijete jízdu téměř na každém povrchu, ale díky jeho kompaktním rozměrům ho můžete vzít i domů.

  Model EXB-16 je ekvivalentem modelu Troian od výrobce HSP, ale na rozdíl od něho je vybaven kvalitním vysílačem s frekvencí 2.4GHz se systémem EPA, kterým můžete omezit maximální rychlost modelu.

  Systém EPA slouží k individuálnímu nastavování serva, lze tak model omezit/nastavit na požadovanou rychlost. Model se následně chová podle Vašich představ a je snáze ovladatelný a předvídatelný. Toto zcela jistě ocení začátečníci a malí modeláři, kdy se snížením maximální rychlosti můžete vyhnout potencionálnímu poškození vozu, způsobeným nárazem v plné rychlosti nebo pokud si chcete jen užít klidnou, pomalou jízdu.

  Model je ovládán proporcionálním vysílačem s frekvencí 2.4 GHz, který vyniká mnohem větším dosahem - dojezdem. Dále se vyznačuje stabilitou a mnohem menší náchylností k rušení nebo ztrátám. Výhoda také spočívá v současné možnosti jízdy většího počtu modelářů a jejich modelů, aniž by docházelo k vzájemnému křížení.

   

  Představovaný model Himoto EXB-16 PRO se prodává jako RTR - Ready To Run, to znamená, že ihned po vybalení lze model zapnout a jet. Potřebujete pouze nabít baterii a dokoupit 4 ks AA baterií (klasických "tužkových") do dálkového ovládání, které nejsou součástí balení, ale lze je také zakoupit v našem obchodě, stejně jako náhradní baterii, s kterou si ještě prodloužíte dobu zábavy s modelem.

  K modelu je dostupná také celá řada náhradních dílů a doplňkového příslušenství.

  Technické specifikace:

  • Rozměry modelu (DxŠxV): 265x140x80 mm
  • Rozvor kol: 174mm
  • Doba jízdy cca 15-20 minut
  • Maximální rychlost až 50 Km/h
  • Olejové tlumiče
  • Pohon 4x4
  • Gumové pneumatiky
  • Motor: střídavý
  • Regulátor: střídavý, programovatelný EZRUN-S16
  • Plně proporcionální řízení
  • Voděodolná elektronika (regulátor, přijímač, servo)
  • Baterie: LiPo 7.4V 1500mAh (mini Tamiya)
  • Proporcionální vysílač 2.4GHz se systémem EPA

  Obsah balení:

  • RC model EXB-16 PRO Buggy
  • 2.4 GHz dálkový ovladač se systémem EPA
  • Nabíječka
  • Baterie Li-Po 7.4V 1500mAh

  Pro použití doporučené náhradní baterie je nutno zakoupit i doporučenou konektorovou redukci.

  Video: