Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oslavte s námi Den dětí se slevou 10% na VŠE! Kód: DETI10.

RC letadlo MDX PRO FW 190 Focke Wulf 400mm (AKČNÍ CENA) ( 13156 )

MODSTER MDX PRO FW 190 je ideální pro pokročilé začátečníky. Model má ještě odolnější EPP pěnu než normální modely MDX a je také o 10 % větší. To zajišťuje stabilnější let a také lepší viditelnost. Focke Wulf je vybaven 6-ti osým gyroskopickým systémem, který je nainstalován již ve výrobě.
Vyrobce: Modster
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
zítra
Cena s DPH: 2687 Kč
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  MDX PRO FW 190 – Nyní ještě více zábavy z létání s řadou RC letadel PRO!

  FW 190 (lépe známý jako Focke Wulf) byl vyroben ve velmi velkém množství a úspěšně používán během druhé světové války. Byl považován za druhý standardní stíhací letoun německého letectva vedle BF 109. Jsme hrdí, že nyní můžeme tuto repliku nabídnout také v řadě MODSTER MDX PRO.

  Náš MODSTER MDX PRO FW 190 je neuvěřitelně výkonný válečný letoun ideální pro pokročilé začátečníky se základními zkušenostmi s letem s křidélky.
  Modely řady MDX PRO mají ještě odolnější pěnu EPP než normální modely MDX a jsou také o 10 % větší. To zajišťuje stabilnější let a lepší viditelnost, což je výhodné zejména za špatných světelných podmínek.
  Hlavní elektronická deska MDX PRO FW 190 je vybavena 3pinovým DSMX a připojovacím portem S-Bus (viz obrázek), který umožňuje použití volitelných externích 3pinových DSMX satelitů nebo povolených S-Bus přijímačů.

  MDX PRO Focke Wulf je vybaven 6-ti osým gyroskopickým systémem, který je nainstalován již z výroby. Systém pomáhá stabilizovat letovou polohu během všech manévrů a zajišťuje krásný letový obraz a vynikající manévrovatelnost. Lze jej přepnout do tří úrovní: začátečník, pokročilý, expert. To znamená, že model je vhodný nejen pro pokročilé začátečníky, ale je také velkou zábavou pro zkušené letce!

  S MODSTER MDX PRO FW 190 jsou také možné základní akrobatické manévry.
  Airrobatický spínač umožňuje provádět smyčky nebo kotouly stisknutím tlačítka.
  Díky tomu je to zábavný a náročný model pro každého, kdo miluje létání.

  Další skvělou vlastností Warbirdu je, že je již sestavený a bohatě nalakovaný. Jediné, co musíte udělat, je připevnit podvozek v několika krocích. Nemusíte tedy trávit mnoho času stavbou modelu, můžete začít hned. MDX PRO FW 190 je navíc vybaven chráničem vrtule, který snižuje nebezpečí a riziko poškození vrtule.

  S MDX PRO Focke Wulf můžete létat až 7-15 minut v závislosti na tom, jak často a jak dlouho dáte plný plyn. Se svou odolnou konstrukcí, výkonnou elektronickou deskou a krásným letovým obrazem je to perfektní model pro každého, kdo miluje létání.

  Standardní dálkový ovladač 2,4 GHz je dodáván pouze ve verzi Mode 2. To znamená, že plyn musí být ovládán pomocí levé páky.

  Rozsah dodávky:
  · MODSTER MDX PRO FW 190 400mm RTF
  · Dálkové ovládání 2,4 GHz
  · Hnací motor: 1020 coreless
  · Servojednotka s 6-ti osým gyroskopem a (3pinovým) DSMX a S-Bus připojením
  · LiPo baterie: 1S / 3,7V / 400mAh
  · USB LiPo nabíjecí kabel
  · 1x náhradní vrtule
  · 1x šroubovák
  · 4x AA jednorázové baterie do vysílače