Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oslavte s námi Den dětí se slevou 10% na VŠE! Kód: DETI10.

RC hasičské auto s modelem žebříku (AKČNÍ CENA) ( 11752 )

Hasiči na dálkové ovládání s modelem žebříku a světelnými a zvukovými efekty.
Vyrobce: LEANToys
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
zítra
Cena s DPH: 586 Kč
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Vítejte ve vzrušujícím světě záchranných služeb a hrdinských akcí! Představujeme naše dálkově ovládané hasičské auto s nastavitelným žebříkem - hračku, která nejen baví, ale i učí a inspiruje.
  Naše hasičské auto je víc než jen hračka. Vybavený nastavitelným žebříkem umožňuje dětem jej zvednout do různých výšek a složit při zásahu. Navíc můžete žebřík zcela vyjmout z vozíku, což rozšiřuje možnosti zábavy a kreativity.
  Ale to není všechno! Naše hasičské auto má také velkolepé světelné a zvukové efekty, které dodávají autentičnost. Blikající světla a realistické zvuky sirén vytvářejí atmosféru vzrušující záchranné operace a děti se budou cítit jako opravdoví hrdinové.
  Hasičské auto je vybaveno gumovými koly, které poskytují vynikající přilnavost a stabilitu při jízdě na různých površích. Sada obsahuje dálkové ovládání, které vám umožní snadno a přesně ovládat auto.
  Tato hračka není jen zdrojem zábavy, je také příležitostí k učení a rozvoji. Učí empatii, pochopení role záchranných složek a buduje ducha hrdinství. Toto je perfektní dárek pro malé snílky, kteří chtějí bránit ostatní a zachránit svět.
  Vstupte do světa záchrany a hrdinských akcí s naším dálkově ovládaným hasičským vozem. Je to víc než hračka – je to učení, inspirace a fascinující dobrodružství! Prohlédněte si naši nabídku a zapojte se do akce!

  Velikost balení:
  41,5 cm x 19 cm x 13 cm

  Rozměry vozu:
  21 cm x 14 cm

  Rozměry dálkového ovladače:
  17 cm x 11 cm