Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

NINCORACERS Intruder 1:16 2.4GHz RTR NH93146 (AKČNÍ CENA) ( 12554 )

Auto na dálkové ovládání NINCORACERS Intruder v měřítku 1:16. Auto typu Monster Truck má velká gumová kola a klasickou karoserie pro závody Monster Jam. Vysílač 2.4 GHz. Doba jízdy s obsaženou Li-Ion baterií je až 20 minut. Pohodlné nabíjení přes USB nabíječku.
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
ihned
Cena s DPH: 1003 Kč
Pohon auta
Elektro - hračka
Podvozek auta
monster truck
Frekvence ovládání
2.4GHz
Měřítko modelu
1:16
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  NINCORACERS Intruder je RC hračka na dálkové ovládání v měřítku 1:16. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších aut typu monster truck s velkými širokými koly a vysokým podvozkem. Karoserie je typická pro americké závody Monster Jam. Karoserie byla konstruována tak, aby odolala dětským hrám. Spolehlivý volantový vysílač pracuje na frekvenci 2.4 GHz. Auto jede rychlostí až 15 km/h a je poháněno Li-Ion akumulátorem, který nabijete přiloženým USB nabíječem.

  Funkce a popis autíčka
  1. Dopředu
  2. Dozadu
  3. Doleva
  4. Doprava
  Vysílač

  Vysílač je výborně ergonomicky zpracován a velmi dobře padne dětem do ruky. Zvolená frekvence v pásmu 2,4 GHz zajišťuje odolnost vůči rušení. Dosah vysílače je až 25 metrů.

  Do ovladače je nutno doplnit 3x AA baterie.

  Akumulátor a USB nabíječ

  S přiloženým LiIon akumulátorem 3,7 V 500 mAh je model v provozu až 20 minut a není potřeba dokupovat tužkové baterie. Přiloženým USB nabíječem nabijete akumulátor za přibližně 150 minut. Jako zdroj pro nabíječ můžete použít USB nabíječ, doporučujeme například výkonný Síťový univerzální USB adaptér (zdroj) 3.1A (15W).

  Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

  Vlastnosti
  • Monster Truck v měřítku 1:16
  • Velká a široká kola
  • Poutavý design karoserie
  • Pohon 2WD
  • Vysílač 2.4 GHz bez rušení
  • Li-Ion akumulátor 3,7V 500 mAh
  • USB nabíječ
  RC modely vs. RC hračky

  V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

  V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

  Doporučujeme koupit

  Pro zprovoznění modelu je nutno doplnit pouze 3x AA baterie pro vysílač.

  Pro napájení USB nabíječe doporučujeme použít výkonný Síťový univerzální USB adaptér (zdroj) 3.1A (15W)

  Typ Monster truck
  Šasí Plastové
  Měřítko 1:16
  Náhon 2WD
  Doba jízdy Až 20 min.
  Rychlost Až 15 km/h
  Olej tlumičů  
  Olej diferenciálů  
  Rozměry 23 x 17 x 15 cm
  Baterie Li-Ion 3.7 V 500 mAh
  Věk 6+

  Obsah balení

  Balení obsahuje auto na dálkové ovládání NINCORACERS Intruder s Li-Ion baterií 3.7 V 500 mAh, USB nabíječ a vysílač 2.4 GHz. Návod CZ a manuál EN, DE, ES, FR, PT, IT, DK, NO, SE, FI, NL.