Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Užijte si léto naplno s našimi RC modely a slevou 10% na VŠE! Kód: LETO10.

Spektrum regulátor střídavý Smart Firma 100A 2-3S SPMXSE1100 ( 19374 )

Inovace Smart pokračuje, řada regulátorů Spektrum Smart regulátor Firma 100A 2-3S LiPol nabízí dokonalý přehled o stavu vaší pohonné jednotky, k dispozici máte prostřednictvím telemetrie v reálném čase k dispozici otáčky, teplotu, napětí baterie a kapacitu. A to bez dalších senzorů!
Vyrobce: Spektrum
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ne
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
23.07.2024
Cena s DPH: 3093 Kč
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  Inovace Smart pokračuje, řada regulátorů Spektrum Smart regulátor Firma 100A 2S - 3S LiPol nabízí dokonalý přehled o stavu vaší pohonné jednotky, k dispozici máte prostřednictvím telemetrie v reálném čase k dispozici otáčky, teplotu, napětí baterie a kapacitu. A to bez dalších senzorů!

  Díky technologii Smart se nabízí dokonalý přehled o stavu vaší pohonné jednotky, k dispozici máte prostřednictvím telemetrie v reálném čase k dispozici proud, teplotu, celkové napětí baterie, napětí jednotlivých článků baterie, teplotu baterie, zbývající kapacitu a otáčky motoru. A to bez dalších senzorů! Inteligentní technologie Smart zajišťuje, že veškerá elektronika vašeho modelu letadla bude hladce spolupracovat, pro dosažení maximální efektivity a výkonu. Nabízí informace o stavu každé součásti systému, zvyšuje vaši důvěru v její schopnosti a činí celý systém pohonu snadno použitelný. Systém Smart tvoří kompatibilní vysílač Spektrum, přijímač Smart, regulátor Smart, případně baterie Smart.

  O řízení regulátoru se stará moderní 32-bitový mikrokontrolér ARM Cortex M4. Informace o typu, teplotě a napětí článků baterie regulátor načítá přímo ze Smart baterie prostřednictvím datového vodiče. Takže již Již nepotřebujete žádné senzory či moduly, vše jde jednoduše dohromady. Informace se Vám zobrazí na displeji vysílače (je nutné mít vysílač Spektrum 2. generace s aktuálním firmwarem (Spektrum DX5C, DX5R, DX5 Pro, DX6R).

  Přenos dat po jednom vodiči

  Úžasnou inovací je velmi jednoduchá zapojení, což je zejména u RC modelů aut klíčová záležitost. Přenos dat ze Smart baterie do regulátoru je prostřednictvím jednoho datového vodiče, který je součástí IC konektoru. Do přijímače jsou data přenášena přes protokol SRXL2. Regulátory Spektrum Firma jsou samozřejmě zpětně kompatibilní i s klasickým PWM signálem, takže můžete regulátor provozovat i na klasickém PWM výstupu, avšak bez přenosu telemetrických dat.

  Voděodolná konstrukce*

  Elektronika regulátorů Spektrum Firma pro RC modely aut je kompletně zalita ve speciální zalévací hmotně, která brání vstupu vlhkosti či nečistot do elektroniky. Regulátor se zapíná a nastavuje tlačítky, které jsou pod pryžovým krytem.

  Kompatibilita konektorů IC5/EC5

  Spektrum Smart regulátor Firma 100A je vybaven bateriovými konektory řady IC. Při použití s baterií Spektrum Smart, vybavenou konektorem IC, může regulátor přijímat a přenášet telemetrická data baterie. Konektory EC jsou s konektory IC zpětně kompatibilní, přijdete však o možnost načítání dat z akumulátoru.

  Informace o Smart akumulátoru

  Při použití regulátoru s baterií Spektrum Smart, regulátor automatiky načítá veškerá data z baterie. Na displeji vysílače Spektrum se vám zobrazí užitečné informace, jako je počet cyklů, zbývající kapacita baterie, napětí jednotlivých článků.

  Důmyslná konstrukce s optimalizovaným chlazením

  Regulátory Firma jsou na horní straně osazeny velkým chladičem, který odvádí teplo z výkonových součástek. Díky kompaktním rozměrům je umístění regulátoru do modelu velmi snadné.

  Široké možnosti programování

  Díky mnoha nastavitelným parametrům si můžete upravit chování regulátoru podle vašich požadavků. Regulátory Spektrum Firma lze programovat těmito způsoby:

  • Pomocí tlačítka SET na regulátoru.
  • Pomocí programovací karty (obj. č. SPMXCA200).
  • Pomocí vysílače Spektrum 2. generace s displejem (je nutné mít ve vysílači dostatečně nový firmware a regulátor mít zapojený v přijímači podporující protokol Spektrum SRXL2).
  • Pomocí počítače a aplikace Spektrum Smart Link (regulátor se k počítači připojuje prostřednictvím programovací karty SPMXCA200. Aplikace rovněž umožňuje provést aktualizace firmware regulátoru.

  Více informací v článku Způsoby programování regulátorů Spektrum Firma a Avian.

  Vlastnosti regulátoru pro RC modely aut Spektrum Smart Firma 100A
  • Vhodný pro RC auta 1:10 a 1:8 4WD a LiPol baterií 2S - 4S
  • Telemetrie Smart v komplexním balíčku
  • Regulátor obsahuje rychlý a výkonný 32bitový procesor ARM M4
  • Regulátor je voděodolný
  • Více možností programování díky programovacímu boxu Smart
  • Nadproudová ochrana
  • Automatické odpojení LiPol při nízkém napětí
  • Tepelná ochrana
  • Ochrana failsafe
  • Kompaktní, snadná instalace
  • Robustní plastové pouzdro s upevňovacími jazýčky
  • Hliníkový chladič s ventilátorem pro vysokou účinnost
  • Nastavitelný vysoce výkonný BEC
  • Firmware lze aktualizovat pomocí programátoru (obj, č. SPMXCA200
  • Vysoce odolné konektory IC kompatibilní s konektory EC

  * Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

  Typ Střídavý
  Použití Auta
  Napájení 2S - 3S LiPo
  Proud 100A
  BEC 4A
  Délka 43 mm
  Šířka 39 mm
  Výška 34 mm
  Hmotnost 139 g
  Voděodolný Ano

  Obsah balení

  V balení je Smart regulátor Firma 100A, samolepky Spektrum Smart a návod k použití v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a češtině.