Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

NINCORACERS Mini Driftrax 2.4GHz RTR NH93167 (AKČNÍ CENA) ( 19027 )

Auto na dálkové ovládání NINCORACERS Mini Driftrax s válečkovými koly umožňující jízdu s parádními triky. Kromě jízdy vpřed/vzad, můžete jezdit kolmo do stran a také se otáčet na místě! Doba jízdy s obsaženou Li-Ion baterií je až 15 minut. Pohodlné nabíjení přes USB nabíječku. Funkce DEMO.
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
ihned
Cena s DPH: 1003 Kč
Pohon auta
Elektro - hračka
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  RC hračka pro děti NINCORACERS Mini Driftrax je autíčko na dálkové ovládání, se kterým si díky válečkovým kolům užijete spoustu zábavy. Válečková kola a pohon se čtyřmi motory umožňuje kromě jízdy vpřed a vzad, také jízdu kolmo do stran, pootočení šikmo nebo otáčení kolem své osy na místě. Přední kola nejsou natáčecí, model zatáčí na stejném principu jako například tank. Autíčko má funkční odpružení s pružinovými tlumiči pro přejezd přes nerovnosti. Šasi je v provedení monster truck v dobře rozpoznatelné oranžové barvě. Karoserie je detailně zpracovaná s kokpitem vybaveným sedačkami a volantem.

  Funkce DEMO: Aktivací funkce Demo provede autíčko sérii nastavených jízdních úkonů.

  Funkce a popis autíčka
  1. Dopředu
  2. Dozadu
  3. LED indikace ON/OFF
  4. Doleva
  5. Doprava
  6. Funkce DEMO
  7. Otáčení doprava
  8. Otáčení doleva
  Ovladač

  Ovladač je výborně ergonomicky zpracován a velmi dobře padne každému do ruky. Zvolená frekvence v pásmu 2,4GHz zajišťuje odolnost vůči rušení. Dosah vysílače je až 40 metrů.

  Do ovladače je nutno doplnit 2x AA baterie.

  Akumulátor a USB nabíječ

  S přiloženým kvalitním LiIon akumulátorem 3,7V 500 mAh je model v provozu až 15 minut a není potřeba dokupovat tužkové baterie. Přiloženým USB nabíječem nabijete akumulátor za přibližně 180 minut. Jako zdroj pro nabíječ můžete použít USB nabíječ, doporučujeme například výkonný Síťový univerzální USB adaptér (zdroj) QC3.0 18W.

  Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

  Vlastnosti
  • Revoluční válečková kola
  • Možnost jízdy všemi směry
  • Detailní zpracování karosérie
  • Pohon všech kol 4WD
  • Ovladač s velkým dosahem bez rušení
  • LiIon akumulátor 3,7V 500 mAh
  • USB nabíječ
  RC modely vs. RC hračky

  V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

  V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

  Doporučujeme koupit

  Pro zprovoznění modelu je nutno doplnit pouze 2x AA baterie pro vysílač.

  Pro napájení USB nabíječe doporučujeme použít výkonný Síťový univerzální USB adaptér QC3.0 18W

  Typ Monster truck
  Šasí Plastové
  Délka 23 mm
  Šířka 15 mm
  Výška 12 mm
  Náhon 4WD
  Přední kola Válečková
  Zadní kola Válečková
  Doba jízdy Až 15 min
  Olej tlumičů  
  Olej diferenciálů  

  Obsah balení

  Balení obsahuje auto na dálkové ovládání NINCORACERS Mini Driftrax s Li-Ion baterií 3,7V 500 mAh, USB nabíječ a vysílač 2.4 GHz. Návod CZ a manuál EN, DE, ES, FR, PT, IT, DK, NO, SE, FI, NL.

  Představení

  Ukázka jízdy s válečkovými koly