Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Užijte si léto naplno s našimi RC modely a slevou 10% na VŠE! Kód: LETO10.

Arrma Senton 4x2 Boost Mega 1:10 RTR zelená ARA4103SV4T1 ( 17749 )

RC model short course Arrma Senton 4x2 Boost Mega 2WD 1:10 RTR je skvělou volbou pro začínající jezdce. Důmyslná modulární konstrukce se snadnou přestavbou na pohon 4x4. Obsahem balení je Smart NiMH akumulátor s USB nabíječem.
Vyrobce: ARRMA
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ne
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
29.07.2024
Cena s DPH: 5722 Kč
Pohon auta
elektro - stejnosměrný
Podvozek auta
short course
Frekvence ovládání
2.4GHz
Měřítko modelu
1:10
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  RC model auta Short Course Arrma Senton 4x2 Boost 550 Mega 2WD 1:10 RTR je skvělou volbou pro začínající jezdce. Důmyslná modulární konstrukce šasi pro snadný přístup ke komponentům, olejem plněné tlumiče se silikonovými O-kroužky, vysílač Spektrum™ SLT2™. Komplet RTR, včetně baterie a nabíječe!

  Pokud hledáte svůj první terénní speciál Short Course Truck, nic jiného se nevyrovná modelu ARRMA® Senton 4X2 BOOST 550 MEGA Brushed 2WD. Vyniká rychlostí a odolností, na základě osvědčené platformy ARRMA 4X4 lze auto předělat na pohon 4WD se střídavým motorem a baterií 3S LiPol, jakmile budete na větší výkon připraveni. I bez těchto vylepšení však může Senton™ 4X2 BOOST 550 MEGA 2WD dosáhnout rychlost téměř 50 km/hod s použitím volitelného převodu. Pro odolnost v každém terénu obsahuje pevný kompozitní podvozek, kuličková ložiska s gumovými krytkami. Senton™ 4X2 BOOST je navržen tak, aby vydržel namáhání, spojená s prvními pokusy začátečníků.

  Skvělá a důmyslná modulární konstrukce šasi vyvinutá inženýry ARRMA, usnadní přístup ke komponentům. Samostatné odnímatelné moduly pro napájecí systém, elektroniku a díly diferenciálu, tak umožňují rychlou a jednoduchou údržbu. Samoodvzdušňovací, olejem plněné tlumiče se silikonovými O-kroužky používají osvědčenou konstrukci pro snadnou údržbu. Vysoké ochranné kryty podvozku omezují vniknutí nečistot do vany podvozku. Pevné věže tlumičů udržují přední a zadní nápravu pružně na podvozku a nabízejí ochranu při rázech v terénu.

  Monster truck SENTON™ 4X2 BOOST 550 MEGA Brushed 2WD je dodáván s vysílačem Spektrum™ SLT2™ a SLT™ přijímačem 2-v-1 s regulátorem 40A. Vysílač je ergonomicky navržen pro dlouhou dobu jízdy bez únavy a má pěnové kolečko pro přesné ovládání konečky prstů. Noví řidiči budou moci nastavit limity plynu na 50 % nebo 75 %, dokud nebudou připraveni uvolnit plný rychlostní potenciál. Pevná, vícepaprsková černá MT kola s odvětrávanými pneumatikami dBoots® Fortress™ SC, poskytují Senton™ 4X2 BOOST 550 MEGA Brushed 2WD účinnou trakci pro jízdu na téměř jakémkoli terénu – včetně off-roadu, hlíny, trávy, parkovišť, asfaltu a asfaltu.

  SENTON™ 4X2 BOOST je připraven pro použití střídavého motoru, takže můžete snadno změnit napájení na 3S LiPol super výkon, kdykoli budete připraveni na rychlejší jízdu. Se sadou převodovky 4X4 BOOST (prodává se samostatně) můžete mít extra trakci pohonu 4WD během pouhých tři kroků!

  Klíčové vlastnosti Senton™ 4X2 BOOST
  • MEGA 550 12T stejnosměrný motor
  • Voděodolné digitální servo Spektrum™ S650 s momentem 5 kg.cm
  • Kovové převody diferenciálu
  • Modul 1,35 ozubení hlavního diferenciálu
  • Tuhý kompozitní podvozek s prodlouženou výškou lemů proti nečistotám
  • Účinné nárazníky tlumící kolize
  • Systém řízení s nastavením tuhosti propružení
  • Snadno přístupný modulární konstrukce – moduly lze rychle a snadno vyjmout pro údržbu
  • Dvojité lichoběžníkové odpružení vpředu a vzadu pro skvělou ovladatelnost
  • Odvětrané pneumatiky dBoots® Fortress™ SC, které rozptylují vodu pro lepší odolnost
  • Vysílač Spektrum™ 2,4 GHz SLT2™ s režimy plynu 50/75/100 %
  • Spektrum přijímač SLT 2-v-1 s regulátorem 40A
  • 7-článková NiMH baterie Spektrum Smart 8,4V 3300mAh Hump je součástí balení
  • Včetně nabíječe Smart Spektrum S120 USB-C
  • Baterie vysílače AA jsou součástí balení
  Modulární koncepce podvozku

  Arrma Senton™ 4X2 BOOST 550 MEGA Brushed 2WD v měřítku 1:10 obsahuje snadno přístupný modulární systém ARRMA®. Samostatné, snadno odnímatelné moduly podvozku pro napájecí systém, elektroniku a komponenty diferenciálu, umožňují rychlou a jednoduchou běžnou údržbu.

  Pevný kompozitní podvozek

  K vysokému výkonu Short Course Truck Arrma Senton 4X2 BOOST, přispívá silný kompozitní podvozek řízení s měkkým pružením, třecí spojka a kuličková ložiska. Prodloužené lemy nečistot na vaně podvozku proti nečistotám.

  Upgrade na pohon 4WD!

  Pomocí sady náhonu 4X4 BOOST (prodává se samostatně) lze Senton™ 4X2 BOOST 550 MEGA Brushed 2WD snadno předělat na extra trakci pohonu 4WD, ve třech jednoduchých krocích.

  Větší možnosti pohonu

  Short Course Arrma Senton™ 4X2 BOOST 2WD 1:10 je založen na osvědčené platformě ARRMA 4X4. To znamená, že můžete snadno změnit pohon z dodaného stejnosměrného motoru 550 MEGA na střídavý s LiPol 3S, až budete připraveni na vysoký výkon.

  Univerzální pneumatiky dBOOTS®

  Pevná, vícepaprsková černá kola s odvětrávanými, s terénními pneumatikami dBoots® Fortress™ SC, poskytují autu Senton™ 4X2 BOOST 2WD účinnou trakci pro jízdu téměř kdekoli, od hlíny a trávy po parkoviště, zpevněné či asfaltové povrchy.

  Vysílač SPEKTRUM™ SLT2™ 2.4GHz

  Přiložený vysílač Spektrum™ SLT2™ je dokonale vyvážený pro dlouhou jízdu bez únavy a má pěnové kolečko pro přesné ovládání konečky prstů. Noví jezdci mohou nastavit limity plynu na 50 % nebo 75 %, dokud nebudete připraveni využít potenciál plné rychlosti.

  * Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

  Doporučujeme koupit

  Vše potřebné k provozu naleznete v balení.

  Pro napájení přiloženého USB nabíječe doporučujeme použít výkonný Síťový univerzální USB adaptér (zdroj) QC3.0 18W.

  Doporučené akumulátory

  Pro prodloužení doby jízdy doporučujeme pořízení dalšího akumulátoru. Pro běžné ježdění a pro děti doporučujeme dokoupit ještě jeden totožný akumulátor, který je součástí balení. Pro maximální dobu jízdy a větší akceleraci můžete použít moderní LiPo akumulátory. Pokud budete používat různé typy akumulátorů, je vždy nutné na regulátoru nastavit typ připojeného akumulátoru! Setovým USB nabíječem lze nabíjet jen akumulátory Spektrum Smart:

  • Pro maximální dobu jízdy a větší akceleraci LiPo akumulátor Spektrum 7.4 V 5000 mAh s technologií Smart, nebo Spektrum G2 7.4 V 5000 mAh s technologií Smart G2.

  Doporučené konvenční akumulátory (nutno nabíjet univerzálním nabíječem):

  • Pro běžné ježdění NiMH akumulátor Robitronic 8.4 V 4000 mAh.
  • Pro maximální dobu jízdy LiPo akumulátor Black Magic 7.4 V 5000 mAh.

  Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů. Výhody technologie Spektrum Smart naleznete zde.

  Baterie Smart G2 jsou ještě jednoduší a bezpečnější, díky absenci balančního konektoru. Baterie G2 mají navíc až 3x rychlejší automatické vybíjení do storage režimu. Baterie Smart G2 lze nabít pouze na nabíječích Spektrum Smart a Smart G2.

  Doporučené nabíječe

  Pro zkrácení doby nabíjení a možnost nabíjet všechny typy akumulátorů, včetně konvenčních (ne Smart), doporučujeme používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50 W. (Přiloženým setovým nabíječem lze nabíjet pouze akumulátory SMART).

  • Nabíječ Dynamite Prophet Sport s jedním výstupem 50 W.
  • Nabíječ Spektrum Smart G2 S155 1x55 W AC s jedním výstupem 55W s technologií Smart.
  • Nabíječ Spektrum S1100 1x100 W AC s jedním výstupem o výkonu 100W s technologií Smart.
  Upgrade na pohon 4x4

  Poté, co se v jízdě zdokonalíte a jízda Vás bude bavit, můžete si tento začátečnický model vylepšit a z pohon 2WD udělat plnohodnotnou čtyřkolku 4WD, jako mají dražší modely. Pro upgrade stačí instalovat tuningovou sadu převodovky.

  Příslušenství pro běžný provoz

  Pro běžný provoz RC auta potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro RC auta.

  Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Z naší nabídky doporučujeme lepidlo Robitronic Tire Glue - viz doporučené příslušenství.

  Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu a měnit olej v diferenciálech. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly. Z naší nabídky silikonových olejů doporučujeme silikonové oleje TLR (Team Losi Racing), viz doporučené příslušenství.

  Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlo na šrouby. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, stavěcí šroub v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny.

  Ochranné obaly na akumulátory

  Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnou vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou pro dlouhý jízdní čas. Naopak LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození.

  Typ Short Course Truck
  Šasí Plast
  Měřítko 1:10
  Délka 558 mm
  Šířka 298 mm
  Výška 210 mm
  Rozvor 327 mm
  Prostor pro baterie 156 x 51 x 48 mm
  Hmotnost 2360 g
  Náhon 2WD
  Motor 550
  Přední kola dBoots® Fortress™ SC
  Zadní kola dBoots® Fortress™ SC

  Obsah balení

  Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta na dálkové ovládání Arrma Senton 4x2 Boost 550 Mega 2WD 1:10 RTR s nainstalovanými komponenty: Arrma stejnosměrný motor Mega 550 12T, řídící jednotka Spektrum 2v1 reg. 40A, Spektrum servo S650 5kg. Balení obsahuje vysílač Spektrum SLT2 2.4GHz, 4x AA baterie do vysílače, Spektrum Smart nabíječ S120 20W USB-C, NiMH baterie Spektrum Smart 8.4V 3300mAh 7-čl.Hump. Návod CZ a vícejazyčný manuál EN, DE, FR.

  Video