Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

Vytvořit účet

Pole označená hvězdičkou(*) jsou povinná.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověřit heslo *
Email *
Ověřit email *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

NINCOCEAN Trexx 2.4GHz RTR NH99038 (AKČNÍ CENA) ( 11164 )

Vodní skútr na dálkové ovládání NINCOCEAN Trexx 2.4GHz RTR. Detailní zpracovaní. Pohon a řízení pomocí dvou motorů s lodními šrouby. Napájení lithiovým akumulátorem 3,7 V 500 mAh, USB nabíječ. Moderní vysílač 2,4 GHz. Doba plavby až 20 minut.
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
ihned
Cena s DPH: 1054 Kč
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  Užijte si jízdu s vodním skútrem po vodní hladině. Detailně zpracovaný skútr s řídítky a sedačkou, je ovládán pomocí volantového vysílače. Pohon a řízení je realizován pomocí dvou motorů s lodními šrouby. Model má z bezpečnostních důvodů ze spodní strany senzor hladiny a motory se spustí až na vodě.

  Volantový vysílač

  Model je řízen volantovým vysílačem pracujícím na frekvenci 2,4 GHz, což zajišťuje stálé a bezpečné ovládání bez výpadků. Dosah signálu z vysílače je až 30 metrů. Do ovladače je nutno doplnit 2x tužkové AA baterie.

  Funkce a popis vysílače
  1. Dopředu
  2. Dozadu
  3. LED indikace ON/OFF
  4. Doleva
  5. Doprava
  Akumulátor a USB nabíječ

  S přiloženým kvalitním LiIon akumulátorem 3,7 V 500 mAh je model v provozu až 20 minut a není potřeba dokupovat tužkové baterie. Přiloženým USB nabíječem nabijete akumulátor za přibližně 90 minut. Jako zdroj pro nabíječ můžete použít USB nabíječ, doporučujeme například výkonný Síťový univerzální USB adaptér (zdroj) QC3.0 18W.

  Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

  Vlastnosti
  • Realistické detailní zpracování
  • Dva motory pro pohon a řízení
  • Ergonomicky zpracovaný volantový vysílač s velkým dosahem až 30 metrů
  • Odnímatelný LiIon akumulátor 3,7 V 500 mAh s dobou plavby až 20 minut
  • USB nabíječ součástí balení
  • Příznivá cena

  Doporučujeme koupit

  Pro zprovoznění modelu je nutno doplnit pouze 2x AA baterie pro vysílač.

  Akumulátor Li-Ion 3,7 V 500 mAh
  Nabíječ USB
  Vysílač 2.4 Ghz
  Dosah max. 30 m
  Doba provozu až 20 min
  Rozměry 22 x 9 x 8 cm
  Věk 6+

  Obsah balení

  Balení obsahuje skútr na dálkové ovládání NINCOCEAN Trexx s Li-Ion akumulátorem 3,7 V 500 mAh, USB nabíječ a vysílač 2.4 GHz. Návod CZ a manuál EN, DE, ES, FR, PT, IT, DK, NO, SE, FI, NL.