Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RVL36143 Revell akrylová barva #43 šedá USAF matná 18ml (AKČNÍ CENA) ( 16048 )

Akrylová barva Revell 36143 pro použití v modelářství. Odstín číslo 43 – šedá USAF matná. Obsah 18 ml.
Vyrobce: Revell
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
ihned
Cena s DPH: 72 Kč
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  Akrylová barva Revell 36143 pro použití v modelářství. Odstín číslo 43 – šedá USAF matná. Obsah 18 ml.

  Jedná se o moderní rychleschnoucí vodou ředitelné barvy. Lze je aplikovat na širokou škálu povrchů včetně většiny plastů, dřeva, skla, keramiky, kovu, kartónu, ale i sádry či sololitu opatřených penetračním nátěrem. K dostání jsou v matné, polomatné, lesklé i průhledné variantě a v kovové metalíze. Balení 18 ml vystačí pro nátěr plochy přibližně 0.45 m². Samozřejmě závisí na způsobu nanášení barvy.

  • Akrylové barvy mají minimální zápach, protože neobsahují organická rozpouštědla. Jsou proto vhodné do modelářských kroužků nebo do bytu.
  • Akrylové barvy lze ředit destilovanou vodou, lepšího výsledku dosáhnete ředidlem Aqua Color Mix, které zpomaluje tuhnutí barev.
  • Akrylové barvy lze vzájemně libovolně míchat.
  • Doba schnutí je 2 až 3 hodiny v závislosti na typu barvy (metalické schnou déle). Novou vrstvu lze nanést i po jedné hodině.
  • Akrylové barvy lze nanášet bez omezení na ztvrdlé emailové (syntetické) barvy.
  • Neztvrdlé akrylové barvy nejsou odolné vůči mrazu.
  Postup nanášení štětcem

  Barvy jsou již naředěny. Můžete používat štětce s umělými i přírodními chlupy, lepšího výsledku dosáhnete se štětci s umělým chlupem. Díky jejich rovnoměrnému krytí je nanášení štětcem stejně jednoduché, jako u emailových barev. Povrch bude téměř tak hladký, jako při použití stříkací pistole. Štětce lze po skončení práce omýt ve vodě. Na ztvrdlou barvu použijte přípravek Aqua Color Clean.

  Postup nanášení stříkací pistolí

  Akrylové barvy se nesmí ředit příliš mnoho, maximálně lze naředit max. 20 až 25% destilované vody nebo lépe ředidlem Aqua Color Mix. Ten slouží také jako zpomalovač schnutí a zabraňuje tak mimo jiné zasychání laku uvnitř stříkací pistole. Stříkací pistolui lze čistit vodou okamžitě po použití. Pokud je ale barva již suchá, můžete stříkací pistoli čistit přípravkem Aqua Color Clean.

  Typ barvy Akrylová
  Označení barvy 43
  Odstín Šedá USAF matná
  Balení 18 ml