Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oslavte s námi Den dětí se slevou 10% na VŠE! Kód: DETI10.

NINCOAIR Rotormax 2.4GHz RTF NH90136 (AKČNÍ CENA) ( 11195 )

Dálkově řízený vrtulník pro začátečníky NINCOAIR Rotormax 2.4GHz RTF. Velmi stabilní díky integrovanému gyroskopu. Režim držení výšky. Ocas s vrtulkou pro ovládání dopředného letu. Vysílač 2,4 GHz. Integrovaný akumulátor Li-Po 3,7V 500 mAh a USB kabel, součástí balení. Doba letu až 6 minut.
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
zítra
Cena s DPH: 1715 Kč
Velikost vrtulníku
malé 23-35cm
Rozměry modelu se měří od nejpřednější po nejzadnější nerotující část modelu.
Typ vrtulníku
dvourotorový
Frekvence ovládání
2.4GHz
Počet kanálů
3ch
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  NINCOAIR Rotormax je ideální vrtulník pro začínající piloty. Již samotná konstrukce modelu s průměrem rotoru a delším ocasem dává základ pro stabilní let. Elektronika navíc obsahuje gyroskop a funkci držení výšky. Model je tak velmi hodný, příjemně se pilotuje a děti jeho ovládání rychle zvládnou. K vůli své malé hmotnosti je Rotormax určen do interiéru. Váš dětský pokoj se rázem stane letištěm, nebo psací stůl heliportem. Ve předu je vrtulník opatřen LED světlem pro noční dobrodružství. RC vrtulník má odolnou konstrukci. Plastová kapota je v červeno-oranžové barvě. Dva protiběžné rotory roztáčí výkonné stejnosměrné motory. Zadní ocasní vrtulka pro let dopředu.

  Vysílač

  Pákový ovladač pracuje na frekvenci 2,4 Ghz, která zajišťuje stabilní a bezpečný přenos signálu bez výpadků. K jeho napájení je potřeba dokoupit 3x 1,5V AA baterie. Vysílač má tyto funkce: stoupání nahoru, klesání dolu, otáčení vlevo nebo vpravo a let dopředu, či dozadu. Tlačítko pro automatický start a přistání. Přepínaní rychlosti letu (rychlost 1-3).

  Akumulátor

  S kvalitním LiPo akumulátorem 3,7V 500mAh je RC model v provozu 5 až 7 minut a není potřeba dokupovat drahé tužkové baterie. Jako zdroj je možné použít síťový zdroj pro běžné nabíječky mobilních telefonů, tabletů, nebo power banku a samozřejmě také USB výstup Vašeho počítače. USB nabíjecí kabel je součástí balení.

  Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

  Klíčové vlastnosti vrtulníku Rotormax
  • Odolná konstrukce
  • Snadná ovladatelnost
  • LiPo akumulátor 3,7V 500mAh
  • Doba letu přibližně 6 minut
  • USB kabel
  • Ergonomicky zpracovaný pákový vysílač
  • Dva protiběžné rotory
  • Ocasní vrtulka pro dopředný let
  • LED osvětlení
  • Příznivá cena
  RC modely vs. RC hračky

  V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

  V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

  Doporučujeme koupit

  Pro uvedení do provozu je nutné dokoupit 3xAA 1,5V baterie pro vysílač.

  Druh stavebnice RTF
  Uspořádání rotorů Protiběžné
  Náročnost pilotáže Začátečník
  Průměr rotoru 300 mm
  Baterie LiPo 3,7 500mAh
  Doba letu 5-7 minut

  Obsah balení

  Balení obsahuje vrtulník NINCOAIR Rotormax 2.4GHz RTF, s vysílačem 2,4 GHz, akumulátor Li-Po 3,7V 500mAh, USB nabíjecí kabel a náhradní listy. Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český manuál. Nutno dokoupit 3x AA baterie pro vysílač.