Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

NINCORACERS Bulldog+ 1:18 2.4GHz RTR NH93176 (AKČNÍ CENA) ( 14589 )

Terénní auto na dálkové ovládání Ninco Bulldog+ v měříku 1:18. Auto je dlouhé 26,5 cm a dosáhne rychlosti až 15 km/h. Lesklá šedá karoserie s naštvaného psa. Pohon zadních kol. Velké terénní pneumatiky. Volantový vysílač 2,4GHz. Provoz na tužkové baterie.
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
20.05.2024
Cena s DPH: 809 Kč
Pohon auta
Elektro - hračka
Podvozek auta
short course
Frekvence ovládání
2.4GHz
Měřítko modelu
1:18
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  Terénní RC model Nincoracers Bulldog+ v měřítku 1:18 s délkou téměř 27 cm, patří do kategorie Short course. Díky větším rozměrů model lepé překonává nerovnosti v terénu. V předu je opatřen ochranným nárazníkem. Velká kola v kombinaci s pružinovými tlumiči skvěle kopírují terén. Karoserie je z odolného plastu. Má atraktivní šedé zbarvení s psí hlavy se zuby. Model jede rychlostí až 15 km/h.

  Vysílač

  Volantový vysílač výborně padne do ruky. Pracuje na frekvenci 2,4GHz. Díky tomu nedochází k žádnému rušení. Má integrovanou anténu, která se už nikdy neulomí. Neutrální polohu kol lze jemně nastavit trimem ve spodní části auta.

  Funkce vysílače:

  • Dopředu
  • Dozadu
  • Zatáčení doleva
  • Zatáčení doprava
  Napájení

  Autíčko je poháněno pěti tužkovými bateriemi AA, další tři tužkové AA baterie vyžaduje vysílač. Baterie nejsou součástí balení.

  Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

  Vlastnosti
  • Měřítko modelu 1:18 s délkou 26,5 cm
  • Rychlost až 15 km/h
  • Přední odolný nárazník
  • Detailní zpracování karosérie s naštvaného psa
  • Měkké pneumatiky s terénním vzorkem
  • Pohon zadní nápravy 2WD
  • Volantový ovladač s velkým dosahem
  • Provoz na tužkové AA baterie
  RC modely vs. RC hračky

  V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

  V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

  Doporučujeme koupit

  Pro uvedení do provozu je nutno doplnit AA tužkové baterie - (5x AA baterie do modelu + 3x AA baterie do vysílače).

  Pro napájení můžete zvolit variantu nabíjecích baterií. Nabíječ GP USB Speed E451 se čtyřmi nabíjecími bateriemi AA GP ReCyko Pro 2000. Další nabíjecí články HR06 AA lze dokoupit zvlášť.

  Typ Short course
  Šasí  
  Měřítko 1:18
  Délka 265 mm
  Šířka 110 mm
  Výška 160 mm
  Náhon 2WD
  Motor Stejnosměrný
  Rychlost Až 15 km/h

  Obsah balení

  Balení obsahuje auto na dálkové ovládání Nincoracers Bulldog, volantový vysílač 2,4GHz. Návod CZ a manuál EN, DE, ES, FR, PT, IT, DK, NO, SE, FI, NL.

  Představení