to nejlepší ze světa RC modelů
Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

Vytvořit účet

Pole označená hvězdičkou(*) jsou povinná.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověřit heslo *
Email *
Ověřit email *
141669/93390
141669/19111
141669/27156
141669/45093
141669/38344
141669/91616
141669/91404
141669/76358
141669/50599
141669/56136
141669/41880
141669/77490
141669/40160
141669/95281

Spektrum DX3 Smart DSMR, SR315 SPM2340 ( 14572 )

Potřebujete jednoduchý, levný a spolehlivý vysílač pro řízení modelů aut nebo lodí? Spektrum DX3 SMART DSMR nabízí vše, co budete potřebovat. Jednoduché použití, rychlou přípravu k jízdě a současně i moderní technologie SMART a AVC. Vynikající dosah, odezva a odolnost proti rušení.
Vyrobce: Spektrum
Dostupnost zboží: u dodavatele (objednáte li nyní, 11.10.2022 skladem)
Cena s DPH: 2715 Kč
Základní cena s DPH: 3387 Kč
Prodejní cena se slevou
Sleva: -20%
Sleva
11%-20%
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  Cenově dostupná 3-kanálová volantová RC souprava Spektrum DX3 Smart DSMR s přijímačem SR315, integrovanou anténou a telemetrií vysílače, indikující stav kapacity pohonné baterie Smart. Vynikající dosah, odezva a odolnost proti rušení s exkluzivní technologii Spektrum DSMR. Rychlé nastavení potřebných parametrů, podpora trakce plynu pomocí technologie Spektrum™ AVC (Active Vehicle Control®).

  Potřebujete jednoduchý, levný a přitom spolehlivý vysílač pro řízení modelů aut nebo lodí? RC souprava Spektrum DX3 SMART DSMR nabízí vše, co budete potřebovat. Jednoduché použití pro začátečníky, rychlou přípravu k jízdě a současně i moderní technologie SMART a AVC. Paměť pro 1 model, nastavitelné reverzy, koncové body, trimy, neutrál. Pro začínající jezdce jednoduše nastavte limit plynu na 50%, 75% nebo 100%. Pro kontrolu napětí baterií vysílače je u vypínače kontrolka LED, která indikuje napětí, svítí červená LED - napětí v pořádku, bliká červená LED, je potřeba vyměnit baterie.

  Vysílač DX3 Smart lze programovat, nastavíte si koncové body až do 150%, výchozí hodnota koncového bodu je 100% jak pro řízení, tak pro plyn. Kanál 3 má k dispozici dva režimy, první je standardně 3 polohový - stisknout a uvolnit, druhý je 5-polohový, kdy se nastaví 5 bodů na dráze serva a pak se pouze přepínáním přepínače krokují jednotlivé polohy. Další možnost programování se týká LED diod které signalizují úroveň stavu baterie SMART. K dispozici jsou čtyři úrovně jasu, při programování se aktuálně mění úroveň nastavení jasu.

  Ergonomie vysílače

  RC vysílač Spektrum DX3 ™ se dobře drží a ovládá, což jistě ocení každý uživatel. Jeho nízká hmotnost umožňuje dlouhodobé řízení s minimálním pocitem únavy. Ovládací prvky jsou rozmístěny logicky pro intuitivní použití.

  Ovládací prvky vysílače

  Na pravé straně skříně vysílače jsou otočné knoflíky nastavení výchylek a trimy plynu a řízení. Na vrchním panelu jsou uprostřed přepínače reverzů, přepínač limitu plynu a LED stavu baterií AA vysílače. Vlevo jsou indikační LED diody telemetrického systému SMART. Na čelní straně je tlačítko hlavního vypínače.

  Modulace DSMR

  Princip modulace DSMR je podobný modulaci DSMX, kterou nyní používají letecké vysílače Spektrum. Přenos signálu probíhá v rozprostřeném spektru, rozprostřeného přímou modulací pseudonáhodné posloupnosti (DSSS - Direct Sequence Spread Spektrum). Pouze DSSS umožňuje správně demodulovat signál i v případě, že na daném kanálu vysílá jiné zařízení (Bezdrátové sítě WiFi, BlueTooth, ...). DSMR používá pro přenos 23 náhodně zvolených kanálů z celkem dostupných 80 kanálů, mezi kterými pseudonáhodně přeskakuje. Každý vysílač má jiný výběr 23 kanálů a jinou pseudonáhodnou posloupnost. Tento způsob zajišťuje nejlepší možnou odolnost vůči rušení jak cizími vysílači Spektrum, tak i ostatními zařízením, které pracují ve stejném pásmu 2.4 GHz. Výhodou modulace DSMR je to, že ji lze použít pro řízení lodí.

  Aby bylo možné využít funkci AVC, musí být vysílač spárován s kompatibilním přijímačem Spektrum DSMR s funkcí AVC!

  Smart indikace stavu pohonné baterie

  Na vrchním panelu vysílače DX3 je umístěn SMART BATTERY LEVEL se čtyřmi LED diodami. Jde o užitečný indikátor stavu napětí baterie Smart. Pokud použijete ve svém RC modelu kompatibilní přijímač s telemetrií, baterii SMART a regulátor SMART, lze rychle zjistit stav SMART baterie pouhým pohledem na panel. Jakmile se napětí baterie sníží, začnou postupně zhasínat LED diody a po dosažení spodní hranice napětí se rozbliká poslední LED a zazní alarm.

  V případě, že do modelu připojíte jeden nabitý a druhý vybitý akumulátor, Smart elektronika tento chybový stav rozpozná a vysílač na něj upozorní blikáním všech čtyř diod a pípáním. (Nutno mít všechny komponenty podporující Spektrum Smart)

  Přijímač SR315 obsažený v balení umožňuje přenos telemetrie SMART!

  Obecné vlastnosti RC vysílače Spektrum DX3 SMART DSMR
  • 3-kanálový proporcionální vysílač
  • Modulace Spektrum DSMR 2,4 GHz
  • Indikace kapacity pro napájecí baterii Smart
  • Ergonomický, lehký
  • Volant s pěnovou obručí pro pohodlné držení
  • Podporuje kontrolu trakce pomocí technologie AVC®
  • Reverz, velikosti výchylek, omezení plynu, trimy
  Přijímač Spektrum SR315 DSMR Sport

  3-kanálový přijímač Spektrum SR315 DSMR Sport nové generace v mikro provedení, párováním tlačítkem bez nutnosti mít párovací konektor. Hmotnost pouhých 6g, je ideální pro zástavbu i do malých aut. Možnost výběru SmartSafe™ nebo "Gas" Failsafe. Přijímač nemá ochranu proti vodě.Technologie DSMR zajišťuje plný dosah a rychlou odezvu přijímače na povely. Pouzdro má přidanou podporu antény a integrovaný slot antény pro bezproblémový provoz.Namísto konektoru pro párování použije pouze tlačítko

  Kompaktní nový design

  SR315 je možné umístit do velmi malých a stísnnněných prostor modelu. Byly zaobleny rohy pro větší úsporu místa a krabička má přidanou podporu antény a integrovaný slot antény pro modely, které nemají dost prostoru k instalaci antény.

  Párovací tlačítko

  Nová technologie eliminuje potřebu starého párovacího konektoru. S tlačítkem na horním panelu SR315, je procedura mnohem pohodlnější než kdykoli předtím. Navíc jsou k dispozici dvě možnosti párování, které usnadňují proces tím, že umožňují párování při zapnutí nebo až po připojení napájení přijímače.

  Vlastnosti přijímače
  • Design krabičky s oblými rohy a nízkou hmotností
  • Díky párovacímu tlačítku nepotřebujete párovací konektor
  • SmartSafe™ Failsafe a "Gas Mode" k dispozici při párování
  • Bezpečný protokol modulace DSMR a vysoká rámcová rychlost 5.5ms
  • Vhodný pro většinu RC modelů aut

  Doporučujeme koupit

  Pro napájení vysílače je potřeba dokoupit 4 ks baterie AA.

  Použití RC modely aut, lodí
  Provedení Volantová
  Pásmo 2,4 GHz
  Modulace DSMR
  Počet kanálů 3 kanály
  Napájení 4 AA baterie
  Počet modelů v paměti 1 model
  Rámcová rychlost 11 ms
  Rozlišení 2048 bodů
  Telemetrie Ano

  Obsah balení

  Obsahem balení je 3-kanálový volantový RC vysílač Spektrum DX3, 3-kanálový RC přijímač Spektrum SR315 DSMR Sport, produktový manuál, návod češtině.

  Video