Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

Vytvořit účet

Pole označená hvězdičkou(*) jsou povinná.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověřit heslo *
Email *
Ověřit email *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

NINCORACERS ION+ 1:18 2.4GHz RTR NH93178 (AKČNÍ CENA) ( 14353 )

Terénní auto na dálkové ovládání Ninco ION+ v měříku 1:18. Auto je dlouhé 26,5 cm a dosáhne rychlosti až 15 km/h. Odolná karoserie s červenobílým závodním zbarvením. Pohon zadních kol. Velké terénní pneumatiky. Volantový vysílač 2,4GHz. Li-Ion akumulátor a USB nabíječ.
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
ihned
Cena s DPH: 990 Kč
Pohon auta
Elektro - hračka
Podvozek auta
short course
Měřítko modelu
1:18
Frekvence ovládání
2.4GHz
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  Terénní RC model Nincoracers ION+ v měřítku 1:18 s délkou téměř 27 cm, patří do kategorie Short course. Díky větším rozměrů model lepé překonává nerovnosti v terénu. V předu je opatřen ochranným nárazníkem. Velká kola v kombinaci s pružinovými tlumiči skvěle kopírují terén. Karoserie je z odolného plastu. Má atraktivní červenobílé závodní zbarvení. Auto jede rychlostí až 15 km/h a je poháněno Li-Ion akumulátorem, který nabijete přiloženým USB nabíječem.

  Vysílač

  Volantový vysílač výborně padne do ruky. Pracuje na frekvenci 2,4GHz. Díky tomu nedochází k žádnému rušení. Má integrovanou anténu, která se už nikdy neulomí. Neutrální polohu kol lze jemně nastavit trimem ve spodní části auta.

  Funkce vysílače:

  • Dopředu
  • Dozadu
  • Zatáčení doleva
  • Zatáčení doprava
  Akumulátor a nabíječ

  S obsaženým Li-Ion akumulátorem 3.7 V 500 mAh, je model v provozu až 10 minut a není potřeba dokupovat tužkové baterie. Akumulátor nabijete přiloženým USB nabíječem. Doba nabíjení je přibližně 180 minut (dle zdroje USB). Jako zdroj je možné použít síťový zdroj pro běžné nabíječky mobilních telefonů, tabletů, nebo power banku a samozřejmě také USB výstup Vašeho počítače.

  Pro provoz modelu je nutné pouze doplnit 3x AA baterie do vysílače.

  Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

  Vlastnosti
  • Měřítko modelu 1:18 s délkou 26,5 cm
  • Rychlost až 15 km/h
  • Přední odolný nárazník
  • Detailní zpracování karosérie v závodní červené
  • Měkké pneumatiky s terénním vzorkem
  • Pohon zadní nápravy 2WD
  • Volantový ovladač s velkým dosahem
  • Pohonný Li-Ion akumulátor 3.7 V 500mAh a USB nabíječ
  RC modely vs. RC hračky

  V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

  V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

  Doporučujeme koupit

  Pro uvedení do provozu je nutno doplnit 3x AA tužkové baterie do vysílače.

  Pro napájení USB nabíječe doporučujeme použít výkonný Síťový univerzální USB adaptér QC3.0 18W

  Typ Short course
  Šasí  
  Měřítko 1:18
  Délka 265 mm
  Šířka 110 mm
  Výška 160 mm
  Náhon 2WD
  Motor Stejnosměrný
  Doba jízdy Až 10 min.
  Rychlost Až 15 km/h

  Obsah balení

  Balení obsahuje auto na dálkové ovládání Nincoracers ION+, volantový vysílač 2,4GHz, pohonný Li-Ion akumulátor 3.7 V 500 mAh a USB nabíječ. Návod CZ a manuál EN, DE, ES, FR, PT, IT, DK, NO, SE, FI, NL.

  Představení