to nejlepší ze světa RC modelů
Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

Vytvořit účet

Pole označená hvězdičkou(*) jsou povinná.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověřit heslo *
Email *
Ověřit email *
141412/70523
141412/48129
141412/17546
141412/22108
141412/27213
141412/38798
141412/26492

NINCORACERS Stream+ 1:18 2.4GHz RTR NH93177 (AKČNÍ CENA) ( 14192 )

Auto na dálkové ovládání Ninco Stream+ v měříku 1:18 v provedení Buggy. Auto je dlouhé 26,5 cm a dosáhne rychlosti až 15 km/h. Modrá karoserie s motivem proudu řeky. Zadní přítlačné křídlo. Pohon zadních kol. Velké terénní pneumatiky. Volantový vysílač 2,4GHz. Provoz na tužkové baterie.
Dostupnost zboží: Skladem Ihned k osobnímu odběru.
Cena s DPH: 672 Kč
Základní cena s DPH: 846 Kč
Prodejní cena se slevou
Sleva: -21%
Sleva
21%-30%
Pohon auta
Elektro - hračka
Dělíme na modely: elektro - hračka (neproporcionální - ovládání je pouze 0/1, není postupné). Stejnosměrné (většinou do 30km/h). Střídavé (vysoký výkon 70 i více km/h). Nitro (pohon na palivo nitro). Natural (sekačkové motory).
Podvozek auta
buggy
Frekvence ovládání
2.4GHz
Měřítko modelu
1:18
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  Parádní terénní buggy Nincoracers Stream+ v měřítku 1:18 s délkou téměř 27 cm. Díky větším rozměrů model lepé překonává nerovnosti v terénu. V předu je opatřen ochranným nárazníkem a vzadu přítlačným křídlem. Velká kola v kombinaci s pružinovými tlumiči skvěle kopírují terén. Karoserie je z odolného plastu. Má zářivě modrou barvu v kombinaci s bílými pruhy. Zbarvení připomíná tok řeky-Stream. Výborný design podtrhují červené pružiny tlumičů a červené pásky na ráfcích kol. Model jede rychlostí až 15 km/h.

  Vysílač

  Volantový vysílač výborně padne do ruky. Pracuje na frekvenci 2,4GHz. Díky tomu nedochází k žádnému rušení. Má integrovanou anténu, která se už nikdy neulomí. Neutrální polohu kol lze jemně nastavit trimem ve spodní části auta.

  Funkce vysílače:

  • Dopředu
  • Dozadu
  • Zatáčení doleva
  • Zatáčení doprava
  Napájení

  Autíčko je poháněno pěti tužkovými bateriemi AA, další tři tužkové AA baterie vyžaduje vysílač. Baterie nejsou součástí balení.

  Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

  Vlastnosti
  • Měřítko modelu 1:18 s délkou 26,5 cm
  • Rychlost až 15 km/h
  • Přední odolný nárazník
  • Detailní zpracování karosérie s přítlačným křídlem
  • Měkké pneumatiky s terénním vzorkem
  • Pohon zadní nápravy 2WD
  • Volantový ovladač s velkým dosahem
  • Provoz na tužkové AA baterie
  RC modely vs. RC hračky

  V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

  V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

  Doporučujeme koupit

  Pro uvedení do provozu je nutno doplnit AA tužkové baterie - (5x AA baterie do modelu + 3x AA baterie do vysílače).

  Typ Buggy
  Šasí  
  Měřítko 1:18
  Délka 265 mm
  Šířka 110 mm
  Výška 160 mm
  Náhon 2WD
  Motor Stejnosměrný
  Rychlost Až 15 km/h

  Obsah balení

  Balení obsahuje auto na dálkové ovládání Nincoracers Stream+, volantový vysílač 2,4GHz. Návod CZ a manuál EN, DE, ES, FR, PT, IT, DK, NO, SE, FI, NL.

  Představení