Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oslavte s námi Den dětí se slevou 10% na VŠE! Kód: DETI10.

NINCORACERS Croc+ 1:18 2.4GHz RTR NH93175 ( 14191 )

Terénní auto na dálkové ovládání Ninco Croc+ v měříku 1:18. Auto je dlouhé 26,5 cm a dosáhne rychlosti až 15 km/h. Zelená karoserie s velkými čelistmi zaujme především děti. Pohon zadních kol. Velké terénní pneumatiky. Volantový vysílač 2,4GHz. Provoz na tužkové baterie.
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru: ihned
K odeslání: zítra
Cena s DPH: 852 Kč
Pohon auta
Elektro - hračka
Podvozek auta
short course
Frekvence ovládání
2.4GHz
Měřítko modelu
1:18
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  Terénní RC model Nincoracers Croc+ v měřítku 1:18 s délkou téměř 27 cm, patří do kategorie Short course. Díky větším rozměrů model lepé překonává nerovnosti v terénu. V předu je opatřen ochranným nárazníkem. Velká kola v kombinaci s pružinovými tlumiči skvěle kopírují terén. Karoserie je z odolného plastu. Má atraktivní zelené zbarvení s motivem čelisti se zuby. Model jede rychlostí až 15 km/h.

  Vysílač

  Volantový vysílač výborně padne do ruky. Pracuje na frekvenci 2,4GHz. Díky tomu nedochází k žádnému rušení. Má integrovanou anténu, která se už nikdy neulomí. Neutrální polohu kol lze jemně nastavit trimem ve spodní části auta.

  Funkce vysílače:

  • Dopředu
  • Dozadu
  • Zatáčení doleva
  • Zatáčení doprava
  Napájení

  Autíčko je poháněno pěti tužkovými bateriemi AA, další tři tužkové AA baterie vyžaduje vysílač. Baterie nejsou součástí balení.

  Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

  Vlastnosti
  • Měřítko modelu 1:18 s délkou 26,5 cm
  • Rychlost až 15 km/h
  • Přední odolný nárazník
  • Detailní zpracování karosérie s motivem čelistí
  • Měkké pneumatiky s terénním vzorkem
  • Pohon zadní nápravy 2WD
  • Volantový ovladač s velkým dosahem
  • Provoz na tužkové AA baterie
  RC modely vs. RC hračky

  V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

  V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

  Doporučujeme koupit

  Pro uvedení do provozu je nutno doplnit AA tužkové baterie - (5x AA baterie do modelu + 3x AA baterie do vysílače).

  Typ Short course
  Šasí  
  Měřítko 1:18
  Délka 265 mm
  Šířka 110 mm
  Výška 160 mm
  Náhon 2WD
  Motor Stejnosměrný
  Rychlost Až 15 km/h

  Obsah balení

  Balení obsahuje auto na dálkové ovládání Nincoracers Croc+, volantový vysílač 2,4GHz. Návod CZ a manuál EN, DE, ES, FR, PT, IT, DK, NO, SE, FI, NL.

  Představení