Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

Vytvořit účet

Pole označená hvězdičkou(*) jsou povinná.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověřit heslo *
Email *
Ověřit email *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RC auto 1:16 EXM-16 Monster Truck 18603 ( 10911 )

Univerzální model Monster Trucku v měřítku 1:16 s pohonem všech kol a rychlostí až 25km/h.
Vyrobce: Himoto
Dostupnost zboží:
není skladem
Prodejna Brno
ne
Sklad e-shop
ne
Cena s DPH: 2888 Kč
Pohon auta
elektro - stejnosměrný
Podvozek auta
monster truck
Frekvence ovládání
2.4GHz
Měřítko modelu
1:16
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Názor MojeRC:

  Hledáte plnohodnotný RC model a nechcete si kupovat veliký model 1:10ti? Tento model v měřítku 1:16ti je velikost akorát tak do batohu na snadné přenášení. Veškerým vybavením je však srovnatelný s velikými modely. Má kovové kardany, hydraulické tlumiče, vlhkuvzdornou úpravu elektroniky a mnoho dalších výhod.

  Kromě modelu EXM-16 je mnoho dalších stejně vybavených modelů 1:16 od značky HSP nebo HIMOTO. Všechny jsou osazeny totožnými díly, mají pouze jiný vzhled. Modely Himoto jsou oproti modelům HSP schopny omezit na vysílačce maximální rychlost modelu. To je užitečná funkce hlavně u rychlejších modelů se střídavým motorem.

  Libor MojeRC

  RC model Himoto EXM-16:

  RC auto EXM-16 je univerzální model typu Monster Truck v měřítku 1:16 od známého výrobce RC modelů Himoto. Je vybaven silným elektromotorem třídy 380, osmi kvalitními hliníkovými nastavitelnými olejovými tlumiči, vysoce kvalitním ESC, silným servem, pohonem všech kol, vlhkuvzdornou elektronikou a baterií, která Vám poskytne dostatečnou dobu zábavy. Navíc je vybaven plně proporcionálním vysílačem 2.4GHz s funkcí EPA, kterou můžete navíc omezit maximální rychlost modelu.

  Model EXM-16 je ekvivalentem modelu Kidking od výrobce HSP, ale na rozdíl od něho je vybaven kvalitním vysílačem s frekvencí 2.4GHz se systémem EPA, kterým můžete omezit maximální rychlost modelu.

  Systém EPA slouží k individuálnímu nastavování serva, lze tak model omezit/nastavit na požadovanou rychlost. Model se následně chová podle Vašich představ a je snáze ovladatelný a předvídatelný. Toto zcela jistě ocení začátečníci a malí modeláři, kdy se snížením maximální rychlosti můžete vyhnout potencionálnímu poškození vozu.

  Auto bylo navrženo s ohledem na začínající a mírně pokročilé řidiče, kteří vyhledávají vzrušující jízdu v terénu. Rovněž lze ale model doporučit také těm, kdo by rádi jezdili v interiérech, jelikož jeho parametry dovolují jízdu téměř kdekoliv.

  Pohon je založen na stejnosměrném motoru třídy 380 s chladičem. Univerzální konstrukce typu Monster Truck je vhodná pro každý povrch - ať už doma doma, na asfaltu či v terénu. Široké rozpětí kol a správně nastavené pneumatiky zaručují skvělou přilnavost a stabilitu ve všech podmínkách. Konstrukce podvozku s standardní elektronické součásti vycházejí z profi modelů v měřítku 1:10.

  Představovaný model Himoto EXM-16 se prodává jako RTR - Ready To Run, to znamená, že ihned po vybalení lze model zapnout a jet. Potřebujete pouze nabít baterii a dokoupit 4 ks AA baterií (klasických "tužkových") do dálkového ovládání, které nejsou součástí balení, ale lze je také zakoupit v našem obchodě, stejně jako náhradní baterii, s kterou si ještě prodloužíte dobu zábavy s modelem.

  K modelu je dostupná také celá řada náhradních dílů a doplňkového příslušenství.

  Technická specifikace
  Měřítko:
  1:16

  Délka: 251 mm
  Šířka: 216 mm
  Výška: 120 mm
  Hmotnost: 885 g
  Průměr kol: 77 mm
  Šířka kol: 40 mm
  Rozvor kol: 174 mm
  Světlá výška podvozku: 18 mm
  Převodový poměr: 11,1:1
  Pohon: 4x4, přední a zadní diferenciál
  Motor: stejnosměrný 380 s chladičem
  Rychlost: 25km/h
  ESC: stejnosměrný Vega Power BEC 5V/1V
  Tlumiče: 8xhliníkové olejem plněné
  Ovladač: 2-CH vysílač 2.4GHz se systémem EPA
  Baterie: NIMH 1100mAh 7.2V
  Plně proporcionální řízení
  Voděodolná elektronika (regulátor, přijímač, servo)

   

  Obsah balení

  • RC model EXM-16
  • 2.4GHz proporcionální vysílač se systémem EPA
  • Baterie NiMh 1100mAh 7.2V
  • Nabíječka

  Video: