to nejlepší ze světa RC modelů
Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

Vytvořit účet

Pole označená hvězdičkou(*) jsou povinná.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověřit heslo *
Email *
Ověřit email *
137834/69440
137834/29923

NINCORACERS Mojave 1:10 RTR NH93154 (AKČNÍ CENA) ( 10675 )

Nový RC model off-road Buggy NINCORACERS Mojave. Je v měřítku 1:10 a jeho délka je neuvěřitelných 41 centimetrů. Odolná karoserie, detailně zpracovaný interiér. Dosahuje rychlosti přes 20 km/h. Má velké terénní pneumatiky a přední LED světlomety, díky kterým může jezdit i ve tmě.
Dostupnost zboží: Skladem Ihned k osobnímu odběru.
Cena s DPH: 1890 Kč
Základní cena s DPH: 2298 Kč
Prodejní cena se slevou
Sleva: -18%
Sleva
11%-20%
Pohon auta
elektro - stejnosměrný
Dělíme na modely: elektro - hračka (neproporcionální - ovládání je pouze 0/1, není postupné). Stejnosměrné (většinou do 30km/h). Střídavé (vysoký výkon 70 i více km/h). Nitro (pohon na palivo nitro). Natural (sekačkové motory).
Podvozek auta
buggy
Frekvence ovládání
2.4GHz
Měřítko modelu
1:10
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  RC model NINCORACERS Mojave v měřítku 1:10 s délkou 41cm spadá do kategorie off-road bugy. Má velká zadní kola s terénními pneumatikami. Přední kola mají pneumatiky s drážkami pro udržení ve správném směru i v tom nejtěžším terénu a při velkých rychlostech. Výkonný stejnosměrný motor pohání model rychlostí přesahující 20 km/h. Kabina modelu má rámovou konstrukci a kapotáž provedenou v zelené barvě s černou střechou. Velmi detailně zpracovaný interiér kabiny včetně makety řidiče. Skvělou vychytávkou jsou přední LED světlomety, díky kterým můžete zažít dobrodružství při noční terénní jízdě.

  Vysílač

  Velmi dobře ergonomicky zpracovaný volantový vysílač s dosahem 30 metrů. Pracuje na frekvenci 2,4GHz. Díky tomu nedochází k žádnému rušení. Má integrovanou anténu, která se už nikdy neulomí. Černo-červené barevné provedení a velký volant. Má tyto funkce: dopředu, dozadu a zatáčení doleva, doprava. Neutrální polohu kol lze jemně nastavit trimem ve spodní části auta.

  Akumulátor

  K RC modelu NINCORACCERS Mojave je také přiložen nabíjecí akumulátor NiMh-8,4V 500mAh, který dokáže model pohánět skvělých 10 minut. Přiloženým USB nabíječem nabijete akumulátor za 120-240 minut. Jako zdroj je možné použít síťový zdroj pro běžné nabíječky mobilních telefonů, tabletů, nebo power banku a samozřejmě také USB výstup Vašeho počítače. Vše potřebné je již součástí balení, je potřeba pouze dokoupit 1x 9V baterii pro vysílač.

  Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

  Klíčové vlastnosti NINCORACERS Mojave
  • Měřítko 1:10 s délkou 41 cm
  • Přední LED světlomety
  • Detailní zpracování modelu
  • Ergonomicky zpracovaný volantový vysílač s velkým dosahem 30 metrů
  • NiMh akumulátor 8,4V 500mAh s dobou jízdy až 10 minut
  • USB nabíječ součástí balení
  • Příznivá cena
  RC modely vs. RC hračky

  V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

  V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

  Doporučujeme koupit

  Pro uvedení do provozu je nutné koupit 1x 9V baterii pro volantový vysílač.

  Typ Bugy
  Měřítko 1:10
  Délka 410 mm
  Šířka 200 mm
  Náhon 2WD
  Motor Stejnosměrný

  Obsah balení

  Balení obsahuje kompletně sestavený RC model NINCORACERS Mojave, auto na dálkové ovládání v měřítku 1:10 s pohonem zadních kol, volantový vysílač 2,4GHz. NiMh akumulátor 8,4V 500mAh. USB nabíječ. Originální návod ve španělském, anglickém, portugalském, německém, francouzském, italském jazyce a český manuál. Nutno dokoupit 1x9V baterii pro vysílač.

  Představení