Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

Vytvořit účet

Pole označená hvězdičkou(*) jsou povinná.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověřit heslo *
Email *
Ověřit email *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

137833/94070
137833/11495
137833/75585
137833/14522

NINCOCEAN Delfín RTR NH99034 (AKČNÍ CENA) ( 10674 )

NINCOCEAN Delfín. Realisticky zpracovaný RC model delfína od společnosti Ninco ve dvou barevných variantách - šedo/bílé a modro/bílé. Vestavěný LiIon akumulátor 3,7V. Ideální pro děti k bazénu. Tlačítkový vysílač 27MHz slouží zároveň jako nabíječ vestavěného akumulátoru.
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
zítra
Cena s DPH: 529 Kč
Sleva
21%-30%
Délka lodi
Více než 100 mm
Frekvence ovládání
27/40MHz
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  RC model NINCOCEAN Delfín od společnosti Ninco ve dvou barevných provedeních - šedo/bílé a modro/bílé. RC model je k nerozeznání od skutečného delfína. Velká ocasní ploutev jej pohání kupředu. Děti si s ním mohou hrát třeba v bazénu nebo klidně i ve vaně. RC model má na boku čidlo ponoru a díky tomu se na souši nespustí.

  Vysílač

  Tlačítkový vysílač pracuje v pásmu 27MHz. Napájení zajišťují 4x1,5V AA baterie. Jeho používání je velmi snadné a zvládnou ho i ti nejmenší. Delfín má ovládané následující funkce plavba: vpřed, vlevo a vpravo. Dosah vysílače je 3-5 metrů. Na boku vysílače je uschován nabíjecí kablík, kterým se akumulátor delfína dobíjí.

  Akumulátor

  V modelu je integrovaný nabíjecí akumulátor LiIon 3,7V. Díky tomu nemusíte pro provoz modelu kupovat drahé tužkové baterie. Na jedno nabití je model v provozu 6-8 minut.

  Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

  Klíčové vlastnosti RC modelu Delfín
  • Malý a obratný model ve tvaru Delfína
  • Detailní zpracování
  • Pohon ocasní ploutví
  • Ergonomicky zpracovaný tlačítkový vysílač
  • Vestavěný akumulátor LiIon 3,7V
  • Příznivá cena
  RC modely vs. RC hračky

  V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

  V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

  Doporučujeme koupit

  Pro uvedení do provozu je nutné koupit 4x 1,5V AA baterii pro tlačítkový vysílač

  Konstrukce Plast
  Druh stavebnice RTR
  Typ Plovoucí model ryby
  Délka 110mm
  Šířka 45mm
  Výška 45mm
  Druh pohonu Elektrický
  Hmotnost 29g

  Obsah balení

  Balení obsahuje sestavený RC model NINCOCEAN Delfín s vestavěným LiIon akumulátorem 3,7V. Tlačítkový vysílač, ke kterému je nutno dokoupit 4x1,5V AA baterie. Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český návod.

  Představení