Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Začněte prázdniny naplno s našimi RC modely a slevou 10% na VŠE! Kód: LETO10.

NINCORACERS X Rally Galaxy 1:30 2.4GHz RTR NH93143 (AKČNÍ CENA) ( 10148 )

Ninco představuje menší model Nincoracers X Rally Galaxy.
Se svou délkou 14cm je vhodný hlavně na řádění do interiéru. Krásně barevně zpracovaná karoserie. Měkké pneumatiky s velkou přilnavostí na všech površích. Náhon zadních kol 2WD. Rychlosti až 12 km/h. Pákový vysílač 2,4GHz.
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ano
K osobnímu odběru nebo odeslání:
zítra
Cena s DPH: 597 Kč
Pohon auta
Elektro - hračka
Podvozek auta
silniční
Frekvence ovládání
2.4GHz
Měřítko modelu
1:30
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  RC model Nincoracers X Rally Galaxy v měřítku 1:30, je vhodný zejména pro použití v interiéru. Jeho délka je pouhých 14 centimetrů a projedete s ním téměř všude. S tímto modelem se Váš dětský pokoj rázem změní v trať pro domácí rally závody. Karoserie je z odolného plastu. Je krásně barevně zpracována. Kola s měkkými pneumatikami dobře drží na všech površích. Silný stejnosměrný motor roztáčí kola zadní nápravy a pohání model rychlostí 12 kilometrů za hodinu.

  Ovladač

  Přesné ovládání modelu zajišťuje pákový vysílač. Pracuje na frekvenci 2,4GHz, díky které nedochází k žádnému rušení. Skvěle padne do ruky. Jeho funkce jsou: jízda dopředu a dozadu, zatáčení doleva a doprava. Vypínač ON/OFF je doplněn kontrolní LED diodou. Neutrální polohu kol lze jemně nastavit trimem ve spodní části auta.

  Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

  Klíčové vlastnosti X Rally Bomb
  • Měřítko modelu 1:30 s délkou 14 cm
  • Rychlost až 12 kilometrů v hodině
  • Detailní zpracování karoserie
  • Měkké pneumatiky
  • Pohon zadní nápravy 2WD
  • Pákový ovladač s velkým dosahem
  • Provoz na tužkové AA baterie
  • Příznivá cena
  RC modely vs. RC hračky

  V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

  V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

  Doporučujeme koupit

  Pro uvedení do provozu je nutné koupit 2xAA pro ovladač a 2xAA pro model.

  Kategorie Hobby
  Druh stavebnice RTR
  Typ Cestovní
  Měřítko 1:30mm
  Délka 140mm
  Šířka 70mm
  Hmotnost 110g
  Druh pohonu Elektrický
  Náhon 2WD
  Motor Stejnosměřný
  Baterie AA

  Obsah balení

  Balení obsahuje kompletně sestavený RC model X Rally Galaxy, auta na dálkové ovládání v měřítku 1:30 s pohonem zadních kol, vysílač 2,4GHz. Španělský, Anglický, Portugalský, Německý, Francouzský, Italský a Český manuál. Nutno dokoupit 2xAA baterií pro vysílač a 2xAA pro model.