to nejlepší ze světa RC modelů
Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

Vytvořit účet

Pole označená hvězdičkou(*) jsou povinná.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověřit heslo *
Email *
Ověřit email *
89511/65003
89511/99792
89511/96889
89511/59163
89511/89299

Syma S026G Chinook ( 34702 )

Replika vrtulníku Chinook CH-47
Vyrobce: Syma
Typ vrtulníku
dvourotorový
Frekvence ovládání
infra
Počet kanálů
3ch
Velikost vrtulníku
mini <23cm
Rozměry modelu se měří od nejpřednější po nejzadnější nerotující část modelu.
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

Dostupnost zboží: nedostupné
Naposledy dostupné: 2.10.2018
Cena s DPH: 854 Kč
Sleva:

  Představujeme model Syma S026G.

  Syma S026G je replika vojenského vrtulníku Chinook CH-47 - víceúčelový dvoumotorový vrtulník americké firmy Boeing. Dva rotory s opačnými směry otáčení eliminují potřebu zadního vertikálního rotoru, což umožňuje využití veškeré síly k vertikálnímu stoupání a k dosažení vysoké rychlosti

  S věrně mapovanou konstrukcí je jedním z nejzajímavějších modelů dostupným na trhu. Výjimečný je také pohonný systém se dvěma rotory, který je mezi modely opravdovou raritou.

  S026G je 3-kanálová minihelikoptéra s vestavěným gyroskopickým stabilizačním systémem, kterou můžeme ovládat ve směrech: nahoru/dolů, dopředu/dozadu a otáčení doleva/doprava. Robustní konstrukce s odolného materiálu je prakticky nezničitelná a stejně jako jeho protějšek Chinook, může přežít mnoho kolizí.

  S gyroskopem je let helikoptéry velmi stabilní - vznášení se ve vzduchu, nebo měkké přistání na jakémkoli místě, a to i na natažené dlani, nepředstavuje žádný problém. Je možné provést kalibraci rotorů pro přesně rovný let.

  Model je vybaven elektronikou 4v1, ve které je integrován regulátor otáček, gyroskop, mixer a přijímač. Vrtulník má silné motory, 4 rotory a baterii s kapacitou 210mAh. Tato kombinace nám umožní létat cca. 8 - 10 minut. Vrtulník lze nabíjet přímo z USB portu vašeho počítače nebo z infra ovladače. Velkou výhodou je také přepínač frekvence, který umožňuje paralelní létání 2 vrtulníků bez obav z rušení signálu.

   Pružný materiál, ze kterého jsou vyrobeny listy hlavního rotoru je velmi pevný a riziko zlomení je malé. Vysoce kvalitní plast ze kterého je vyroben trup a další prvky vrtulníku zvyšuje naši bezpečnost a omezuje poškození v důsledku pádu nebo nárazu.

  Tento model díky svým miniaturním rozměrům a nízké hmotnosti velmi přenosný, takže si jej můžete vzít kamkoli budete chtít. Kromě toho  Chinook dvojitou ochranu rotoru - v případě zablokování jednoho, nebo dokonce obou rotorů současně se motory uzamknou a předejdou tak dalšímu poškození. Syma S026G je vhodná k létání za tmy díky silnému LED světlu na přídi.

  Tento vrtulník je skvělou volbou pro začínající, tak i pro pokročilé modeláře. Vynikající dárek pro dítě, elegantní balení.

  Tato verze modelu Syma S026G je RTF což znamená, že je připravena k letu ihned po vybalení z krabice. Vše, co potřebujete, je 6 ks AA baterií do vysílačky, které lze zakoupit v našem obchodě.

   

  • Délka: 190 mm
  • Výška: 95 mm
  • Šířka: 35 mm
  • Průměr rotoru 142 mm
  • Baterie: 3.7V 210mAh LiPo
  • Doba nabíjení: 50-60 minut
  • Nabíjení: přes USB kabel nebo z ovladače
  • Požadované: 6 x AA baterie (není součástí balení)
  • Délka letu: 6-8minut
  • Stabilizace: gyroskopický
  • Dosah: až 10 m
  • Vysílač: infračervené (IR) spektrum 2
  • Vhodné pro děti od 8 let věku