Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Užijte si léto naplno s našimi RC modely a slevou 10% na VŠE! Kód: LETO10.

Spektrum Smart nabíječ S1200 1x200W DC SPMXC1000 ( 71976 )

Spektrum nabíječ Smart S1200 DC 1x200W s technologií Spektrum Smart nabízí kontrolu nad stavem baterií a bezpečnější nabíjení. To umožňuje integrovaný mikročip na každé Smart baterii, která komunikuje s nabíječem Smart, automaticky určí nejlepší nastavení nabíjení. Stačí připojit baterii a stisknout tlačítko Start.
Vyrobce: Spektrum
Dostupnost zboží:
není skladem
Prodejna Brno
ne
Sklad e-shop
ne
Cena s DPH: 2099 Kč
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Charakteristika

  Spektrum nabíječ Smart S1200 DC 1x200W s technologií Spektrum Smart nabízí kontrolu nad stavem baterií a bezpečnější nabíjení. To umožňuje integrovaný mikročip na každé Smart baterii, která komunikuje s nabíječem Smart, automaticky určí nejlepší nastavení nabíjení. Stačí připojit baterii a stisknout tlačítko Start.

  Pro ty kteří hledají lepší způsob nabíjení LiPol baterií, nabízí Spektrum system Smart řešení. Nabíječe Spektrum Smart a baterie Spektrum Smart kombinují jednoduché intuitivní nabíjení, které nabízí bezpečnější nabíjení. Pro kontrolu stavu baterie mohou pokročilejší uživatelé využít jedinečných ukládaných dat, jako je počet cyklů, nezdravou aktivitu jako přebíjení a podvybití, teplotu baterie, stav kapacity a mnoho dalšího, vše je uloženo v baterii Smart. Automatické vybíjení navíc zajišťuje lepší a zdravější životnost baterií.

  Nabíječ Spektrum™ Smart S1200 je první inteligentní nabíječ DC, vybavený technologií Spektrum Smart Charging. Malý nabíječ s příkonem 200W má zcela nový konektor Spektrum IC3™, který zajišťuje kvalitní připojení a který také přenáší životně důležitá data baterie. Data nabíjené baterie jsou zobrazována na LCD barevný displej 320 × 240 IPS LCD, kde lze zobrazit typ baterie, stav nabití, počet nabíjecích cyklů, napětí článků, proud, a další.

  Vlastnosti nabíječe Smart
  • Při nabíjení baterií LiPol Smart, nabíječ nastaví hodnoty nabíjení
  • Nabíjí baterie LiFe, LiIon, LiPo; NiCd, NiMH; Pb
  • Napájení DC ze zdroje (konektor IC3)
  • Nabíjecí proud do 8A (konektor IC3)
  • Vybíjecí proud do 3A
  • Nabíjecí výkon 200 W
  • Velký LCD diplej 320 × 240 IPS
  • Malé rozměry, nízká hmotnost
  • Intuitivní rozhraní
  • Ochrana proti zkratu, vysoké teplotě
  Technologie Spektrum SMART

  Po připojení nabíječe k baterii Spektrum Smart, se parametry a stav LiPol baterie načtou z mikročipu Smart Memory, integrovaného v baterii. Prostřednictvím nabíječe lze vidět nastavení baterie na LCD displeji, takže vše co je potřeba udělat k nabití baterie, je stisknout tlačítko "Start". Technologie Smart se o zbytek postará. Každý nabíječ Smart LiPol je vybaven výstupním konektorem nové generace IC3™, který má integrovaný pin pro přenos dat z baterie, na dipleji LCD.

  Jednoduché použití nabíječe

  Přednastavené parametry baterie, jako nabíjení, vybíjení a ukládání, se automaticky přenášejí z baterie Spektrum Smart do nabíječe, takže nabíjení je proto velmi jednoduché. Rychlost nabíjení jednotlivých baterií může být kdykoli nově nastavena, což umožňuje plně využít možností baterií s vyšší rychlostí nabíjení. Integrovaný mikročip na každé baterii Smart, si pamatuje poslední nastavený nabíjecí proud, takže při příštím zapojení se tato nastavení opět automaticky nastaví. Další funkce, kterou mikročip Smart umožňuje, je jednoduchá kontrola napětí článků. Když připojíte baterii IC3 nebo IC5, napětí jednotlivých článků se automaticky zobrazí na displeji nabíječe Smart, přičemž lze použít standardní konektory balancéru.

  Nové konektory IC3 a IC5

  Inovativní připojení zařízení s funkcí Smart, se děje pomocí nainstalovaného mikročipu na každé baterii Smart a informace se přenáší prostřednictvím datového kabelu, který je součástí nových konektorů IC3 a IC5. Řada konektorů IC je navržena tak, aby poskytovala pevnější spojení, vyšší tepelnou odolnost a snadnou instalaci.

  Kompatibilita s EC3

  Uživatelé s bateriemi vybavenými konektory EC3 a EC5 se nemusí obávat. Řada konektorů IC je zcela zpětně kompatibilní s konektory řady EC, takže můžete používat nabíječSmart i se staršími bateriemi. Ovšem pouze po připojení k bateriím Spektrum Smart, jsou všechny výhody technologie Smart zřejmé.

  Přehledný LED displej

  Vysoce viditelný 2,4 palcový barevný displej jasně zobrazuje všechny důležité informace, a to i při jasném slunečním světle.

  Malý ale výkonný

  Po připojení k výkonnému napájecímu zdroji SPMXC10201, můžete plně využít 200 W výstupní výkon nabíječe. Proto můžete velmi rychle nabíjet i baterie s vysokou kapacitou.

  Dotykové ovládací kolečko

  Čisté a intuitivní rozhraní dotykového kolečka umožňuje rychlé ovládání všech nastavení nabíječe Smart. Tento čistý a přehledný systém nemá mechanické prvky které by se opotřebily a je tak chráněn před nečistotami a poškozením.

  Efektivní chlazení nabíječe

  Vnitřní chladicí ventilátor udržuje nabíječ na bezpečné provozní teplotě, což je nezbytné při rychlém nabíjení větších baterií.

  Ochrana pro bezpečné nabíjení

  Při nabíjení baterií Spektrum Smart, nabíječ automaticky rozpozná typ baterií, napětí článků a kapacitu, takže se zajistí že budete vždy nabíjet baterie se správným nastavením, což eliminuje nesprávné nabíjení.

  Napájení 7 - 32V
  Nabíjecí proud 0.1–8 A
  Nabíjecí výkon 200 W
  Vybíjecí proud 0,1 - 3A
  Vybíjecí výkon 5 W
  Počet článků Li-Po 1 - 6 článků
  Počet článků Li-Po HV 1 - 6 článků
  Počet článků Li-Fe 1 - 6 článků
  Počet článků Li-Ion 1 - 6 článků
  Počet článků olověné 1 - 12 článků
  Počet článků NiMH/NiCd 1 - 16 článků
  Vyrovnávací proud balancéru 1 A/čl.
  Délka 80 mm
  Šířka 80 mm
  Výška 34 mm
  Hmotnost 119 g
  Displej 2.4” 320 × 240 IPS LCD
  Video