Přihlášení Registrace

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *

Vytvořit účet

Pole označená hvězdičkou(*) jsou povinná.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověřit heslo *
Email *
Ověřit email *

+420 733 300 400  |  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TRA2971G Traxxas nabíječ EZ-Peak Live LiPo/NiMH 100W (AKČNÍ CENA) ( 24303 )

Revoluční způsob nabíjení baterií! Stačí připojit NiMH nebo LiPol baterii s ID konektorem a zmáčknout tlačítko Start. Nabíječ sám zjistí typ a počet článků baterie a zahájí nabíjení. Díky Bluetooth konektivitě a aplikací Traxxas EZ-Peak Live™ pro iOS a Android můžete nabíječ ovládat a dále sledovat průběh nabíjení.
Vyrobce: Traxxas
Dostupnost zboží:
skladem
Prodejna Brno
ano
Sklad e-shop
ne
K osobnímu odběru: ihned
K odeslání: zítra
Cena s DPH: 2966 Kč
Výstup (nabíjení baterií)
Multifunkční nabíječka
Vstup (napájení)
230V
Chybí tu informace? Je tu něco nesprávně? Napište nám to.

  Obsah balení

  Obsahem balení je nabíječ Traxxas EZ-Peak Live s Bluetooth konektivitou a podrobný návod k použití v češtině / slovenštině.

  Charakteristika

  Nejjednodušší způsob nabíjení baterií! Stačí připojit NiMH nebo LiPol baterii s Traxxas iD konektorem a zmáčknout tlačítko Start. Nabíječ sám zjistí typ a počet článků baterie a zahájí nabíjení. Navíc pomocí Bluetooth a aplikace Traxxas EZ-Peak Live™ pro iOS a Android můžete mít k dispozici monitoring a pokročilé provozní funkce na vašem chytrém telefonu či tabletu.

  Spolu s novou technologií nabízí nabíječ i výkon - nabíjecí proud až 12 A. Nabíječ nabíjí 2 až 4 článkové LiPo akumulátory nebo 5 až 8 článkové NiMH baterie. Nový systém Traxxas iD je nejjednodušší způsob, jak nabíjet baterie. Díky dnes zcela běžné technologii RFID nabíječ identifikuje připojený typ akumulátoru a sám nastaví parametry nabíjení. Pouze zapojíte akumulátor s iD konektorem a nabíječ EZ-Peak Live udělá práci za Vás! Nabíjení akumulátorů je velmi jednoduché a zvládne jej opravdu každý. Nové konektory iD Traxxas jsou stejné pro LiPol i NiMH. U LiPol je balanční konektor integrován do silového. Odpadá tedy nutnost připojit zvlášť silový a balanční konektor.

  Aplikace Traxxas EZ-Peak Live je k dispozici pro iOS zde a pro Android zde. Aplikaci je možné spojit současně až se 4 nabíječi. Aplikace s brilantní grafikou Vás informuje o stavu nabíjení, předpokládané zbývající době, dobité kapacitě, napětí článků. Aplikace Vám navíc oznámi, že nabíjení skončilo.

  Kompatibilita s klasickými konektory Traxxas

  Nabíječ je plně kompatibilní s původními LiPo akumulátory s konektorem Traxxas a JST-XH balančním konektorem nebo NiMH akumulátory se starším konektorem Traxxas. JST-XH konektory pro 2, 3 a 4 článkový akumulátor je umístěn pod plastovou krytkou v přední části nabíječe. Pro zajištění maximální bezpečnosti je však nutné nabíječ nastavit pomocí chytrého telefonu / tabletu.

  Vlastnosti

  • Díky Bluetooth konektivitě je možné nabíječ ovládat chytrým telefonem nebo tabletem
  • Nabíjení proudem až 12 A (omezeno výkonem 100 W)
  • Po připojení baterie s iD konektorem se automaticky nastaví typ baterie a nabíjecí proud. Pak stačí jenom zmáčknout tlačítko Start.
  • Indikace průběhu nabíjení pomocí LED
  • Díky vysokému vyrovnávacímu proudu balancéru (665 mA) nabíječ dokáže velmi rychle vyrovnat napětí článků LiPo akumulátoru
  • Tři dostupné programy u LiPo akumulátorů: Standardní nabíjení, rychlo nabíjení a režim pro skladování
  • Automatické nastavení nabíjecího proudu u NiMH akumulátoru podle vnitřního odporu baterie, nabíjení je ukončeno metodou Delta-Peak
  • Pokročilý mód pro manuální nastavení nabíječe umožňuje nabíjet i konvenční typy akumulátorů. Pro tento režim je však nutné nabíječ nastavit pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.
  • Zvuková upozornění
  • Vestavěný chladicí ventilátor
  • Vestavěné balanční porty JST-XH pro konvenční LiPo akumulátory
  Napájení 100 - 240 V 50/60 Hz
  Nabíjecí proud 1 - 12 A
  Nabíjecí výkon 100 W
  Vybíjecí proud 0.665 A
  Vybíjecí výkon 11 W
  Počet článků Li-Po 2 - 4
  Počet článků NiMH/NiCd 5 - 8
  Vyrovnávací proud balancéru 665 mA
  Délka 133 mm
  Šířka 169 mm
  Výška 55 mm
  Hmotnost 526 g